logo

Зеленський пояснив, чому не може саджати усіх корупціонерів

Зеленський пояснив, чому не може саджати усіх корупціонерів

Президент Володимир Зеленський розповів, що коли лише прийшов, думав саджати усіх корупціонерів.

Об этом сообщает http://kbrvdvkr.top

Проте законодавство не дозволяє президенту впливати на правоохоронні органи. Про це він сказав журналістам під час пресмарафону 10 жовтня на Kyiv Food Market.

Зеленський додав, що "коли одягнули перші наручники, усі сказали "ай яй яй", оскільки "президент не має права впливати на правоохоронні органи". За словами президента, тоді він відповів "ок" і запитав, чи може збирати наради і говорити з правоохоронцями про їхні дії.

"Так, можна. А якщо ходить бандит по вулиці, мені дзвонять всі і кажуть, що ця людина вбиває, бреше, була депутатом? Чи можу їх спитати, де посадки таких людей. Сказали, можу, але дуже обережно", – додав президент.

Глава держави пояснив, що повинен "підбирати слова", бо "не дай Боже, це буде вплив". Також Зеленський додав, що регулярно збирає наради з правоохоронцями і "не впливаючи" запитує про результати розслідувань.

Зокрема, щодо арешту екснародного депутата Сергія Пашинського, Зеленський запропонував журналістам "вийти на вулицю і запитати людей, чи це бандит".

"Я даю вам 100%, що сто людей запитаєте – сто людей скажуть "так", – стверджує глава держави.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/183558-zelenskyy-poyasnyv-chomu-ne-mozhe-sadzhaty-usikh-korupcioneriv.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.