logo

Міжнародний суд визнав юрисдикцію у справі України проти Росії

Катерина Зеленко / Twitter

Об этом сообщает http://mlm-people.net

Справа про всі вимоги України

Катерина Зеленко / Twitter


У п’ятницю, 8 листопада, Міжнародний суд ООН визнав наявність своєї юрисдикції розглядати позов України проти Росії.

Про це повідомила речник Міністерства закордонних справ Катерина Зеленко.

«Сьогодні знаменний день для України — Міжнародний суд оголосив, що має юрисдикцію у справі України проти Російської Федерації», — написала Зеленко.

«Всі вимоги України, що стосуються фінансування тероризму в Україні та расової дискримінації в Криму, тепер будуть предметом розгляду на слуханнях по суті. Це беззаперечна перемога! «, — додала спікер.

3 червня в Міжнародному суді ООН в Гаазі розпочалися усні слухання у справі Україна проти Росії.

Читайте також:
Богдан Яременко
Що змінить резолюція ООН по Криму

Київ звинувачує Москву в порушенні Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму, в зв’язку російською агресією на Донбасі. І в порушенні Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації через переслідування кримськотатарських активістів на окупованому РФ півострові Крим.

Читайте також:
Міжнародний суд ООН завершив усні слухання у справі України проти Росії

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/cud-oon-viznav-yurisdikciyu-u-spravi-ukrajini-proti-rosiji-novini-svitu-50052458.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.