1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain 1info.net is for sale. For the acquisition of the domain 1info.net  contact admin@1info.net

Домен 1info.net продаётся. По вопросам приобретения домена 1info.net  обращайтесь admin@1info.net

«Правий сектор» у Ужгороді здав іграшкову зброю.   Комментировать
«Правий сектор» у Ужгороді здав іграшкову зброю.

Учора ввечері «Правий сектор» Закарпаття заявив, що сьогодні, 3 квітня, готовий здати зброю. На бійців зі зброєю біля УМВС у Закарпатській області вже чекали журналісти та правоохоронці.

    За хвилину до головного входу під’їхав джип з чеськими номерами, звідки вискочили четверо бійців, які витягли з багажника металевий ящик і швидко понесли до УМВС. Відкрили його і витрусили вміст на бруківку. Близько трьох десятків атоматів, пістолетів, щоправда… іграшкових приніс «Правий сектор» під будівлю УМВС.

 

Розклавши «зброю» у ряди, бійці швидко сіли у машину та поїхали.

Володимир Гласнер, речник «Правого сектору» Закарпаття прокоментував подію так: «Ми будемо чекати на експертизу від міліції, яка прийняла нашу зброю. Ми здали всю незареєстровану зброю, все, що маємо нелегальне. Можете вважати, що це був флешмоб».

 

  Як заявив на вчорашній прес-конференції керівник ПС на Закарпатті Олександр Сачко, вся зброя у «Правого сектора» легальна.

«Зброя, з якою ми виходили на патрулі, з якою ми стояли на блокпостах, ми її ніколи не приховували», – каже Олександр Сачко – «Більше того, на рівні УМВС було домовлено, що всю нашу зброю ми беремо з собою, бо ми маємо захищатися, – сказав Олександр Сачко. – Уся зброя є офіційно зареєстрованою. Якщо буде даний наказ з Києва, або якщо прийму рішення про здачу усієї зброї, яка є в наявності, ми повідомимо. Ми нічого не приховуємо».

Источник

3 апреля 2014          Опубликовал: Navigator                3246 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...