1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация
 Правий сектор відмовляється дотримуватися перемир'я до відставки президента   Комментировать
Правий сектор відмовляється дотримуватися перемир'я до відставки президента

Правий сектор має намір продовжувати протистояння, незважаючи на домовленості влади і опозиції про перемир'я і переговори. Про це на своїй сторінці у Фейсбуке написав лідер організації Дмитро Ярош.

«Хтось там хоче зупинити народне повстання шляхом проголошення фальшивого перемир'я. Офіційно заявляю, „Правий сектор“ не підписував ніяких угод і ні з ким ні про що не домовлявся, тому настання повсталого народу повинне тривати», — написав він.«Чув, що пан Якименко(голова СБУ — УНІАН) оголосив про проведення „Антитерористичної операції“. У зв'язку з цим, „Правий сектор“ оголошує про проведення акції примусу режимоохранителей до світу. Режим внутрішньої окупації потрібно додавить. Наші побратими в областях теж перейшли в настання. Це дозволяє нам в столиці раз і назавжди вирішити головні питання Національної революції», — пише Ярош. Крім того, лідер «Правого сектора» відмітив, що «Мирне настання», не було підготовлено Штабом національного опору належним чином і через це «повстанці зазнали великих втрат».

Если понравилось
поделитесь с друзьями:
   
20 февраля 2014          Опубликовал: Navigator                2075 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...