1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация

Domain 1info.net is for sale. For the acquisition of the domain 1info.net  contact admin@1info.net

Домен 1info.net продаётся. По вопросам приобретения домена 1info.net  обращайтесь admin@1info.net

Правий сектор відмовляється дотримуватися перемир'я до відставки президента   Комментировать
Правий сектор відмовляється дотримуватися перемир'я до відставки президента

Правий сектор має намір продовжувати протистояння, незважаючи на домовленості влади і опозиції про перемир'я і переговори. Про це на своїй сторінці у Фейсбуке написав лідер організації Дмитро Ярош.

«Хтось там хоче зупинити народне повстання шляхом проголошення фальшивого перемир'я. Офіційно заявляю, „Правий сектор“ не підписував ніяких угод і ні з ким ні про що не домовлявся, тому настання повсталого народу повинне тривати», — написав він.«Чув, що пан Якименко(голова СБУ — УНІАН) оголосив про проведення „Антитерористичної операції“. У зв'язку з цим, „Правий сектор“ оголошує про проведення акції примусу режимоохранителей до світу. Режим внутрішньої окупації потрібно додавить. Наші побратими в областях теж перейшли в настання. Це дозволяє нам в столиці раз і назавжди вирішити головні питання Національної революції», — пише Ярош. Крім того, лідер «Правого сектора» відмітив, що «Мирне настання», не було підготовлено Штабом національного опору належним чином і через це «повстанці зазнали великих втрат».

20 февраля 2014          Опубликовал: Navigator                2108 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...