1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain (site) 1INFO.NET IS FOR SALE.  Information and contacts here >>>

Домен (сайт) 1INFO.NET ПРОДАЁТСЯ. Информация и контакты сдесь >>>

 Європа аплодує Путіну в рішенні українського питання, - Ходорковський   Комментировать
Європа аплодує Путіну в рішенні українського питання, - Ходорковський
Адже європейцям не довелося давати Україні гроші На думку Михайла Ходорковського, провідні політики Європи позитивно відносяться до розвитку ситуації з Україною. Про це він заявив сьогодні в інтерв'ю ВВС. Бесіда торкнулася теми сприйняття цілей і логіки Володимира Путіна політиками країн Заходу.

 «Я був би дуже розчарований, якби провідні західні політики не розуміли свого контрагента по переговорах. Я передбачаю, що їх рівня для цього вистачає. Інша справа, чи можуть вони протиставити його тактиці якусь зустрічну тактику. І головне, чи хочуть вони це робити» — відповів колишній власник «Юкос» на питання про те, чи розуміють Західні політичні лідери Путіна, і чи знають, як себе з ним вести.

«У моїй виставі те, що на сьогоднішній день робить Володимир Путін — зокрема, по Сирії, по енергетиці, — для західних політиків або вигідно, або байдуже. Все інше — це чистої води гра. І по Україні я майже переконаний, що, наприклад, для Німеччини позиція Путіна вигідна. Україні було потрібно 30 млрд доларів, їх повинні були дати або Європа, або Путін. Росія дала ці 30 млрд. Думаю, роблячи невдоволену особу, в Європі насправді аплодують», — додав Ходорковський.

 

 

за матеріалами: newseek.org

Загрузка...

Если понравилось
поделитесь с друзьями:
   
25 декабря 2013          Опубликовал: Navigator                2189 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...