1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация
 Андрій Портнов назвав головну перевагу нового КПК (кримінально-процесуальний кодекс)   Комментировать
Андрій Портнов назвав головну перевагу нового КПК (кримінально-процесуальний кодекс)

 Радник президента України Андрій Портнов, один з авторів нового Кримінального процесуально кодексу (КПК) вважає, що підозрювані в ненасильницьких злочинах повинні мати можливість захищатися від правосуддя на волі.

 На думку Портнова, головним досягненням нового КПК став той факт, що громадяни, які підозрюються у скоєнні ненасильницьких злочинів, уже не перебувають у слідчих ізоляторах.
 За словами радника президента, державна політика в цьому питанні полягає не в тому, щоб звільнити побільше людей з СІЗО, а в новому ставленні до структуризації злочинів та їх суспільної небезпеки.
 Портнов вважає, що тут є два підходи. По-перше, людина, що підозрюється, наприклад, у несплаті податків, не є небезпечною для суспільства. По-друге, до вироку суду людина взагалі не винна і, якщо вона не становить загрози життю і здоров'ю громадян, то може виконувати свої процесуальні обов'язки перед слідством і судом без ізолятора.
 Водночас радник президента зазначив, що держава має отримати від такого підозрюваного заставу або застосувати інші запобіжні заходи, надаючи громадянину можливість захищатися від правосуддя на волі.
 Також Портнов додав, що більшість тих, хто наразі залишився в СІЗО, — це підозрювані у скоєнні тяжких та особливо тяжких насильницьких злочинів.
 Як уже повідомлялось, за словами Портнова, кількість обшуків у громадян зменшилася на 45 %.

Если понравилось
поделитесь с друзьями:
   
27 апреля 2013          Опубликовал: Ксенья Правдина                2277 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Аноним # 28 апреля 2013 в 14:03
Сайт прикольный, жаль только что много ошибок на нём! Очень без грамотный подход! ошибки в словах, руский язык учить в школе надо было!
Ксенья Правдина # 2 мая 2013 в 11:04
Вы подскажите, а мы исправим.
Ксенья Правдина # 2 мая 2013 в 11:08
Сайт, то социальный и на услуги корректора еще не заработал
Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...