1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация
 Біля «ЗакарпатОблЕнерго» провели мітинг проти енерготерору (фото, відео)   Комментировать
Біля «ЗакарпатОблЕнерго» провели мітинг проти енерготерору (фото, відео)

 Підприємці та бізнесмени втомилися від користолюбної політики монополіста на ринку електроенергії в Закарпатті. Активісти прийшли до організації вимагати...

В Ужгороді біля ПАТ "Закарпаттяобленерго" пройшов раніше анансований мітинг. Його рушійною силою виступили підприємці та бізнесмени, які втомилися від користолюбної політики монополіста на ринку електроенергії в Закарпатті. Активісти прийшли до організації вимагати відміни авансових платежів, не піднімати тарифи для населення та скасування ліміту споживання електроенергії для населення.

 

Якщо буде потрібно, то активісти будуть звертатися з цими вимогами до губернатора Лунченка, Кабміну, Нацкомісії та Антимонопольного комітету.

До зібрання вийшов заступник генерального директора ПАТ «Закарпаттяобленерго», директор зі збуту Адам Мартинюк. Саме на нього і обвалився потік заслужених претензій, які заявили присутні. Вони стосувалися і тарифної політики, і системи 100 % передоплати за електроенергію, і шахрайських методів укладання договорів – словом, гострих питань з боку підприємців і споживачів-приватників накопичилося чимало.
У свою чергу Артем  МАРТИНЮК, директор  з  енергозбуту  ПАТ  «Закарпаттяобленерго» зазначив: "Без споживачів наша діяльність не можлива, томи ми готові співпрацювати. Я готовий підписатися під кожним договором і переглянути тарифи".

Відповіді А.Мартинюка учасників мітингу не задовольнили. Вони дали тижневий термін на роздуми та формулювання пропозицій з боку енергетиків. У разі ігнорування своїх вимог вони пригрозили повернутися на площу перед центральним офісом «Закарпаттяобленерго» наступного вівторка, але вже з наметами, покришками та іншими атрибутами рішучого протесту. «Ми не тільки вас тут заблокуємо, але ще й електрику вам самим відключимо!» – пригрозив один з активістів.

Активісти дали на вивчення вимог керівництву "Закарпаттяобленерго" тиждень. Якщо ті не підуть на поступки, їх заблокують. Погрожують навіть залишити установу без світла.
Нагадаємо, що вчора під час прес-конференції Артем  МАРТИНЮК, директор  з  енергозбуту  ПАТ  «Закарпаттяобленерго» повідомив, що наразі платежі населення покривають тільки 25% затрат на електроенергію. Решту доводиться сплачувати юридичним особам, зокрема і шляхом передоплати.
 

 

 

використані матеріали і фото Константин Черкай

використані матеріали і фото Константин Черкай,
 dzerkalo-zakarpattya.com, Karpatnews.in.ua

Если понравилось
поделитесь с друзьями:
   
15 апреля 2014          Опубликовал: Ксенья Правдина                3454 просмотра

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...