1info.net - Интересное Новости Информация Статьи Онлайн

Подписывайтесь в Социальных  Сетях:

Найти на сайте:
 Дівчата збірної України з біатлону здобула золоту медаль в естафеті   Комментировать
Дівчата збірної України з біатлону здобула золоту медаль в естафеті
увеличить ФОТО

Ще перед початком Олімпійських Ігор, тренери української збірної не приховували, що найбільші надії покладають на жіночу естафету. До цього, на всій Олімпіаді Україна здобула лише одну нагороду. Це була бронза у жіночому спринті з біатлону. Здобула її Валентина Семеренко.

На естафетну гонку, яка є заключною в жіночій програмі біатлону, наші дівчата настроїлися дуже серйозно. Віта Семеренко бігла на першому етапі і закінчила його на другому місці. Другою вийшла Юлія Джима, і саме Юля вивела Україну на перше місце після половини всієї дистанції. Валя Семеренко зберегла лідерство збірної України після чергової заміни біатлоністки.

Останньої вийшла Олена Підгрушна. Після стрільби лежачи російська спортсменка Вілухіна майже до мінімуму скоротила відрив до Підгрушної. Але після останньої стрільби, яку Олена закрила на чисто, Підгрушній вдалося втримати відрив від росіянки в 11 секунд.

На фінішну пряму Підгрушна прийшла першоб і принесла золоту медаль для збірної України!