1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain 1INFO.NET IS FOR SALE. For the acquisition of the domain 1info.net  contact admin@1info.net

Домен 1INFO.NET ПРОДАЁТСЯ. По вопросам приобретения домена 1info.net  обращайтесь admin@1info.net

 Делегація НАТО завітала з візитом в Україну   Комментировать
Делегація НАТО завітала з візитом в Україну

31 жовтня у Києві відбулися офіційні переговори делегацій НАТО та Генерального штабу Збройних Сил України...

 

Делегацію Північноатлантичного альянсу під час заходу очолював командувач об’єднаного командування ЗС НАТО “Брюнссум” генерал Ганс-Лотер Домрозе, українську – начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Володимир Замана. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

В ході переговорів генерал Ганс-Лотер Домрозе поінформував присутніх офіцерів Генерального штабу Збройних Сил України щодо структури та завдань об’єднаного командування ЗС НАТО “Брюнссум”, а також ходу командно-штабного навчання Сил реагування НАТО “SteadfastJazz– 2013”, активна фаза якого триває на території Навчального центру Сухопутних військ ЗС Республіки Польща “Дравсько-Поморський”.

Командувач Об’єднаного командування ЗС НАТО “Брюнссум” підкреслив, що Україна є першою країною-партнером, яка приєдналася до участі у Силах реагування НАТО. Сьогодні у керівництва Північноатлантичного альянсу є можливість спостерігати за впевненими діями українських морських піхотинців, які беруть участь у навчанні “SteadfastJazz– 2013”.

Генерал Ганс-Лотер Домрозе подякував українській стороні за вагомий внесок у діяльність Міжнародних сил сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан.

Він також висловив готовність до обміну досвідом у питаннях розвитку професійного сержантського складу Збройних Сил України.

По завершенню переговорів командувачОб’єднаного командування ЗС НАТО “Брюнссум” генерал Ганс-Лотер Домрозе та начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Володимир Замана обмінялися сувенірами.

Загрузка...

Если понравилось
поделитесь с друзьями:
   
31 октября 2013          Опубликовал: Станіслав Шух                2300 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...