1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация
 Державні утриманці   Комментировать
Державні утриманці

Про «матеріальної допомоги» малозабезпеченим чиновникам.
Нещодавно наші високопоставлені «державні мужі» оприлюднили свої декларації про доходи, чого, власне, і вимагав від них закон.

Опубліковані там дані викликали неоднозначну реакцію в суспільстві.
Когось зацікавила показна «бідність» наших державних «топ-менеджерів». Останні (якщо орієнтуватися на офіційні дані) нагадують, швидше, орден жебракуючих ченців, які дали найсуворішу «обітницю бідності».
Проте є в деклараціях наших чиновників ще деякі цікаві моменти. Наприклад, аж до найвищих урядових посад, в деклараціях чиновників фігурує загадкова «матеріальна допомога».
З яких причин держава вирішила допомогти своїм службовцям, на жаль, не уточнюється. Власне, матеріальна допомога — це кошти, які, як правило, надаються в екстрених випадках для вирішення якихось надзвичайних завдань. Наприклад, у випадку важкого матеріального становища або хвороби.
Будь-який пересічний українець знає, як складно буває отримати від держави матеріальну допомогу на найнагальніші потреби, скільки «папірців» для цього потрібно зібрати (від довідок про хворобу і до «Форми № 3»), і про які копійчані суми йде мова.
У даному випадку ж суми аж ніяк не копійчані, а десятитисячні. На які такі невідкладні потреби знадобилася допомога нашим чиновникам? Невже злидні «дістала»? Невже не дають проходу голодні і босі діти?
Крім того, матеріальна допомога — це не заробітна плата, яка виплачується за виконаний працю. Це підтримка члену суспільства, який переживає не найкращі часи.
Формально, людина, яка живе на матеріальну допомогу від держави, може цілком вважатися утриманцем. Хороша ж тоді влада, представники якої не здатні навіть заробити собі на життя, і змушені звертатися до держави за допомогою.
Наприклад, в Середні віки на Русі був розповсюджений соціальний інститут юродивих, які жили за рахунок «матеріальної допомоги» від людей і влади. Хоча Василь Блаженний і брав деяку участь в політичному житті, але нікому і в голову не приходило, що він може замінити собою царя. А цар милостиню не збирав, а роздавав. Напевно, тому він і був царем. Зараз у нас проголошена кампанія економії державних коштів. Ми проводимо пенсійну реформу, скорочуємо кількість бюрократів, «оптимізуємо» лікарні та школи. При цьому країна витрачає чималі кошти на «допомогу» тим, хто ні в якій допомоги не потребує.
Можливо, саме в цьому слід пошукати коштів для подальшої економії? Якщо ж нашим правителям раптово буде не вистачати коштів, то, можливо, їм варто чинити так само, як решта українців. Наприклад, «бомбити» ночами на своїй машині. Попрацювати в позаурочний час на будівництві, зайнятись репетиторством. Або ж, озброївшись лопатою і порадами безпосереднього начальства, зайнятися вирощуванням капусти, картоплі та помідорів на власній землі, якої в них чимало.
Дивишся, і назбирають на «новий зошит» дітям.

Если понравилось
поделитесь с друзьями:
   
15 марта 2013          Опубликовал: Бывалый Политикус                1604 просмотра

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Гражданин # 16 марта 2013 в 22:27
В шею этих лоботрясов
Kisa # 16 марта 2013 в 23:49
Давайте і ми "багаті" по копійці скинемось на "матеріальну допомогу лоботрясам", якщо їм награбованого мало!
0 # 3 апреля 2013 в 11:24
Цікаво, а їхні жінки за "матеріальну допомогу" купляють собі шуби, коштовності і т.д. І "костюмчики" теж напевно купили собі за останні гроші, і їм не хватило на "хліб з маслом".
Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...