1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация

 Грузинських нелегалів затримали закарпатські прикордонники   Комментировать
Грузинських нелегалів затримали закарпатські прикордонники

Прикордонники відділу «Ужгород» Чопського загону, завдяки завчасній інформації, запобігли спробі незаконного перетину державного кордону.

У результаті проведених заходів з пошуку правопорушників, «гостями» пункту тимчасового тримання Чопського загону стали двоє чоловіків, про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України. Як сказано в повідомленні, нелегали намагалися потрапити в Словаччину поза пунктом пропуску та ще й не мали при собі документів, що посвідчують особу. Затримані, яким до заповітної межі залишались декілька сотень метрів, пояснили прикордонникам, що є громадянами Грузії, а пунктом призначення для них мала стати одна з країн Євросоюзу.

На правопорушників були складені адміністративно-процесуальні документів за спробу незаконного перетинання державного кордону. Рішення про відповідальність перед законом та подальшу долю затриманих визначить суд.

Если понравилось
поделитесь с друзьями:
   
25 марта 2013          Опубликовал:                1448 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...