1info.net - Интересное Новости Информация Статьи Онлайн    

Подписывайтесь в Социальных  Сетях: 

 

 
Найти на сайте:
 На місцеві адміністрації чекає скорочення   Комментировать
На місцеві адміністрації чекає скорочення
увеличить ФОТО

Уряд урегулював питання щодо штатної чисельності заступників голів місцевих державних адміністрацій та пропонує провести скорочення кількості заступників голів місцевих адміністрацій.

Урядом урегульовано питання щодо штатної чисельності заступників голів місцевих державних адміністрацій. Відповідний проект постанови, розроблений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України схвалено на засіданні Кабінету Міністр
ів України 17 квітня 2013 року, про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Основною метою документа є забезпечення  оптимізації кількості посад заступників голів місцевих державних адміністрацій. Зокрема, планується скорочення  35 посад на обласному та 100 посад на районному рівнях.

Як сказано в повідомленні, прийняття проекту постанови сприятиме практичній реалізації заходів з оптимізації структури місцевих державних адміністрацій та економії коштів державного бюджету на їх утримання.Если понравилось, то обязательно поделитесь публикацией с друзьями в соцсетях
 
20 апреля 2013          Опубликовал: газета Наше Мукачево                2383 просмотра

     КОММЕНТАРИИ:

Нет комментариев.
Ваш будет первым!НОВОЕ

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...

ИНТЕРЕСНОЕ

НОВОСТИ ИЗ СЕТИ

Loading...