1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация

На Закарпатті створено Народну раду   Комментировать
На Закарпатті створено Народну раду

За це рішення проголосувало 55  із 108-ми обласних депутатів Закарпаття


Рішення було прийнято після тривалих дискусій обговорень і доповнень, зокрема, до нього додали пропозицію про розблокування площі Народної якої вже кілька днів тримають в облозі силовики.

Згідно з рішенням Народна рада складатиметься з 30 осіб (порівну представників громадськості та представників політичних партій), а також матиме дорадчий орган. Перше засідання Народної Ради запланували на 14.00 вівторка 28 січня. Вже найближчим часом Народна Рада має ухвалити власний статут та почати координувати роботу з Народними Радами інших регіонів країни.

Голова Закарпатської облради Іван Балога після голосування спрогнозував, що рішення облради буде оскаржено прокуратурою, як це відбувається по всій країні.

 З огляду на розподіл голосів за утворення Народної ради проголосували також депутати, лояльні до Партії регіонів. Голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида заявив, що ні він особисто, ні жоден депутат з фракції ПР за утворення Народної Ради не голосували. Відтак, це ймовірно зробили так звані позафракційні депутати, які нещодавно утворили групу За розвиток Закарпаття.

Ткаким чином Закарпаття стало першим з регіонів України, Народна Рада була утворена мирним шляхом без штурмів адмінбудівель. 

 

28 января 2014          Опубликовал: Ксенья Правдина                1853 просмотра

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Navigator # 28 января 2014 в 14:50
Демократия - это беседа, а не драка. Теперь нашим мудрым мирным депутатам осталось законодательно закрепить на территории области запрет на пропаганду насилия, фашизма, национализма, любых форм расовой ненависти, ну и, естественно, манипуляции сознанием и ростовщичество (в том числе в форме банковского ссудного процента) и объявить себя под шумок свободной экономической зоной (центр Европы то и так у нас). И действительно, чего время то терять и хуже себе делать? Мы же не франковские революционеры по тридцать лет потом последствия чумных решений расхлёбывать... Нам сразу можно в светлое будущее, без разрухи, коричневой чумы, смертей и кризисов. Тогда смело можно будет утверждать, что мы как территориальное образование впереди планеты всей в смысле демократических преобразований.
Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...