1info.net - Интересное Новости Информация Статьи Онлайн    

Подписывайтесь в Социальных  Сетях: 

 

 
Найти на сайте:
 Озброєні «самооборонці» грабують будинки, забирають цінні речі, навіть ґвалтують – Геннадій Москаль   Комментировать
Озброєні «самооборонці» грабують будинки, забирають цінні речі, навіть ґвалтують – Геннадій Москаль
увеличить ФОТО

  Групи озброєних людей, називаючись Самообороною, займаються розбоєм в регіонах. Про це заявляє народний депутат з фракції «Батьківщина» Геннадій Москаль


«Озброєні вогнепальною зброєю люди створили стійкі злочинні угрупування і нападають на володіння і житлові комплекси представників колишньої влади», - говориться в повідомленні, поширеному на днях прес-службою Геннадія Москаля.


 За словами Москаля, ці люди грабують покинуті будинки, забираючи цінні речі, є навіть випадки зґвалтування. Також групи людей в масках з автоматами «зупиняють автотранспорт, знущаються з пасажирів і вимагають гроші нібито на підтримку революції».
 «Особливо зухвало поводиться банда злочинців, які відносяться до 31 і 33 сотні самооборони Майдану. 31-ою сотнею керує Саша Бункер, а 33-а має на озброєнні 10 автоматів Калашникова. Крім того, з'явилася невідома організація «УПА «Спецназ», яка має на озброєнні майже 20 обрізів вогнепальної зброї і 9 автоматів Калашникова», - заявив Москаль.
 За його даними, одна з активних частин 31-ої і 33-ої сотень пересувається на автомобілі з номерами Верховної Ради України АА 0019 ВР.
 Нардеп заявив, що вимагає від керівника Майдану Андрія Парубія взяти ситуацію під контроль.
 «Якщо пан Парубій керує 31-ою і 33-ою сотнею, то нехай або поставить їх на місце і заборонить нарешті носіння масок (тим більше що режим Януковича вже повалений), або візьме відповідальність за ці безчинства на себе», - каже Геннадій Москаль.
 Тож, Москаль просить керівника МВС Арсена Авакова негайно вжити заходи по захисту громадян. «Ми зобов'язані зупинити свавілля цих бандитських формувань, щоб не компрометувати ідею Євромайдану», - вважає нардеп.
 
 uzhgorod.net.ua/news/58211#sthash.OW3lxd7R.dpuf 

Если понравилось, то обязательно поделитесь публикацией с друзьями в соцсетях
 
7 марта 2014          Опубликовал: Ксенья Правдина                2017 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Нет комментариев.
Ваш будет первым!НОВОЕ

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...

ИНТЕРЕСНОЕ

НОВОСТИ ИЗ СЕТИ

Loading...