1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain 1info.net is for sale. For the acquisition of the domain 1info.net  contact admin@1info.net

Домен 1info.net продаётся. По вопросам приобретения домена 1info.net  обращайтесь admin@1info.net

Печатки хочуть зробити необов'язковими для підприємців   Комментировать
Печатки хочуть зробити необов'язковими для підприємців

Уряд пропонує відмовитись від обов'язковості застосування печаток у господарській діяльності підприємців

Кабінет МіністрівУкраїни пропонує спростити започаткування бізнесу в Україні через відмову від обов’язковості застосування печаток у господарській діяльності підприємців. Відповідний законопроект було схвалено на засіданні Уряду 10 квітня, про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.
Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення принципу провадження господарської діяльності суб'єктами приватного права без застосування печаток" спрощує процедуру відкриття бізнесу шляхом переходу до добровільності використання печаток суб'єктами господарювання приватного права, (тобто підприємствам з приватною формою власності та фізичним особам-підприємцям).
Пропонується також встановити норму, за якою необов'язково підтверджувати печаткою особистий підпис уповноваженої особи. Крім того, цим законопроектом пропонується введення мораторію на отримання будь-яких документів дозвільного характеру для виготовлення печатки. Для цього Господарський кодекс України пропонується доповнити новою статтею 581, яка забороняє вимагати дозволи на виготовлення печаток.
«Прийняття проекту Закону дозволить спростити процедуру створення нових підприємств, поліпшити позиції України в міжнародних рейтингах. Крім того, дія Закону зменшить можливості для здійснення рейдерства і порушень при управлінні та веденні бізнесу. Такий простий приклад: коли на підприємстві відбувається зміна власника, то новий директор часто не може приступити до обов'язків через маніпуляції попередників з печаткою — ані платіжку не відправити, ані договір укласти. З прийняттям цього Закону, така ситуація не виникне», — пояснив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.
Проект Закону України був розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України для виконання положень Національного плану дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та за дорученням Кабінету Міністрів України. Проект Закону був узгоджений Мінфіном, Мін'юстом та Держпідприємництвом без зауважень.
Таким чином, Україна в частині початку господарської діяльності наближається до світової практики: адже використання печаток в країнах Європи та СНД не передбачено, крім України, Росії та Азербайджану.

14 апреля 2013          Опубликовал:                7320 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Гражданин # 14 апреля 2013 в 19:57
Объявление: "Нарисую или напечатаю любую печать за пять минут". подпись: Попандополо
Станіслав Шух # 14 апреля 2013 в 20:03
rofl - наступним нововведенням уряду буде заміна особистого підпису на хрестик
Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...