1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain 1info.net is for sale. For the acquisition of the domain 1info.net  contact admin@1info.net

Домен 1info.net продаётся. По вопросам приобретения домена 1info.net  обращайтесь admin@1info.net

Переговори Януковича і опозиції завершилися. Закони переголосують та відмінять. Яценюк відмовився сісти у крісло Азарова   Комментировать
Переговори Януковича і опозиції завершилися. Закони переголосують та відмінять. Яценюк відмовився сісти у крісло Азарова

О 23.00 годині 27 січня, в АП завершився багатогодинний раунд переговорів Віктора Януковича з лідерами опозиції 

 

О 23.00 годині 27 січня, в АП завершився багатогодинний раунд переговорів Віктора Януковича з лідерами опозиції — Віталієм Кличком, Олегом Тягнибоком, Арсенієм Яценюком про врегулювання політичної ситуації в Україні. Зустріч, яка тривала більше чотирьох годин, завершилася концептуальною згодою сторін проголосувати закон про амністію учасників масових акцій в обмін на звільнення адміністративних будівель.

Відповідну заяву члена робочої групи переговорів, міністра юстиції Олени Лукаш розміщено на сайті президентської прес-служби.

Лукаш почала своє звернення з нагадування опозиції про неприпустимість підтримки радикальних дій, захоплення будівель та доріг.

"За результатами зустрічі сторони дійшли до концептуальної згоди проголосувати Закон України "Про амністію". За наполяганням нашої сторони невідкладною умовою для ухвалення цього Закону є наступне:

— Амністія набуде чинності тільки у разі звільнення всіх захоплених приміщень і автодоріг. В іншому випадку скоєні правопорушення амністовано не буде", — йдеться в тексті заяви.

Також Лукаш повідомила, що було ухвалено політичне рішення про скасування проголосованих 16 січня цього року законів, що викликали численні дискусії.

"Але ті закони, які не викликають зауважень, завтра будуть прийняті парламентом знову. Положення законів, які втратять чинність завтра, будуть опрацьовані сторонами спільно та відповідатимуть європейському рівню", — підкреслила учасник переговорної групи, міністр юстиції.

Сторона Януковича вважає повернення до Конституції 2004 року технічно не вивіреним.

"Що стосується повернення до Конституційних норм 2004 року, сторони констатували недосконалість норм Закону №2222 та констатували відсутність особистих напрацювань текстів Конституції", — оголосила Лукаш.

Сторони обговорили питання спільної участі у Конституційній реформі та обов’язковій співпраці у цьому питанні з європейськими інституціями. Також торкнулися питання референдумних процедур.

Сторони домовилися про включення до порядку денного питання про відповідальність уряду Миколи Азарова.

Лідер фракції "Батьківщина" у Верховній Раді, голова політради ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк очолити уряд України відмовився.

Переговори буде продовжено.

Процес перемовин

Нинішні переговори між владою і опозицією — четверті. Раніше переговори відбулися 22, 23 і 25 січня.

Раніше повідомлялося, що третя зустріч президента Януковича та учасників робочої групи з врегулювання політичної кризи з лідерами опозиційних парламентських фракцій відбулася 25 січня в Адміністрації голови держави.

По закінченню зустрічі, яка тривала більше трьох годин, Янукович запропонував лідеру фракції "Батьківщина" Яценюку пост прем'єр-міністра, а лідеру фракції "УДАР" Кличко — посаду віце-прем'єра з гуманітарних питань.

Нагадаємо, першавідбулася 22 січня і тривала більш як три години. Тоді лідери опозиційних фракцій залишили Адміністрацію президента, відмовившись спілкуватися з представниками ЗМІ, а в прес-службі голови держави її назвали "першим етапом переговорів".

Після другої зустрічі 23 січня лідери опозиції повернулися на Майдан, але озвучені ними результати переговорів присутні зустріли негативно. Після цього опозиціонери заявили про розширення Майдану.

 

28 января 2014          Опубликовал: Ксенья Правдина                1769 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...