1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация Поиск
 Порошенко ледве втік від Кримчан (відео)   Комментировать
Порошенко ледве втік від Кримчан (відео)
увеличить ФОТО

Порошенко довелося ретируватися з пів кілометра та втікати на першому таксі.   

 

Жителі Криму не пустили Петра Порошенка — українського бізнесмена і політика, одного з олігархів, до будівлі Верховної ради автономної республіки Крим. На їхню думку він приймав участь у фінансуванні українських нацистів і є одним з організаторів державного перевороту в Україні. Порошенко під'їхав на автомобілі до міліцейського очеплення, виставленому біля парламенту. Однак там його зустріла натовп мітингувальників, які кричали йому: "Геть з Криму!",  "Фашист" та освистували в спину. У підсумку Порошенко довелося ретируватися з пів кілометра та втікати на першому таксі. 

/>/>/>

 

Если понравилось
поделитесь с друзьями
 


1 марта 2014          Опубликовал: Ксенья Правдина                3871 просмотр

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


наталья # 4 марта 2014 в 13:06 0
Это те кто боится нашествия бандеровцев? Вот кого надо бояться - быдлоту и гопоту. России очень нужны такие новые ГРАЖДАНЕ, забирайте!!!
Гость # 5 марта 2014 в 09:04 0
Нет,ну ты посмотри! Значит как в Киеве-так одни "ЭнтелектуалЫ" довели до руин город и свершили типа революцию. А где-то, если кто не согласен с новой властью, то сразу быдло и нищета. Я только одного не пойму, раз все-равно друг друга постоянно "обсирают" в сетях (ну видимо и в мыслях), давайте действительно федеративность. Раз такой хреновый юго-восток, отпустите!!!
Распутин # 12 марта 2014 в 23:00 0
ЖАль они его не затоптали ублюдка


НОВОЕ

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...