1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация
 Порошенко ледве втік від Кримчан (відео)   Комментировать
Порошенко ледве втік від Кримчан (відео)

Порошенко довелося ретируватися з пів кілометра та втікати на першому таксі.   

 

Жителі Криму не пустили Петра Порошенка — українського бізнесмена і політика, одного з олігархів, до будівлі Верховної ради автономної республіки Крим. На їхню думку він приймав участь у фінансуванні українських нацистів і є одним з організаторів державного перевороту в Україні. Порошенко під'їхав на автомобілі до міліцейського очеплення, виставленому біля парламенту. Однак там його зустріла натовп мітингувальників, які кричали йому: "Геть з Криму!",  "Фашист" та освистували в спину. У підсумку Порошенко довелося ретируватися з пів кілометра та втікати на першому таксі. 

/>/>/>

 


Если понравилось
поделитесь с друзьями:
   


1 марта 2014          Опубликовал: Ксенья Правдина                3996 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


наталья # 4 марта 2014 в 13:06 0
Это те кто боится нашествия бандеровцев? Вот кого надо бояться - быдлоту и гопоту. России очень нужны такие новые ГРАЖДАНЕ, забирайте!!!
Гость # 5 марта 2014 в 09:04 0
Нет,ну ты посмотри! Значит как в Киеве-так одни "ЭнтелектуалЫ" довели до руин город и свершили типа революцию. А где-то, если кто не согласен с новой властью, то сразу быдло и нищета. Я только одного не пойму, раз все-равно друг друга постоянно "обсирают" в сетях (ну видимо и в мыслях), давайте действительно федеративность. Раз такой хреновый юго-восток, отпустите!!!
Распутин # 12 марта 2014 в 23:00 0
ЖАль они его не затоптали ублюдка


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...