1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain 1info.net is for sale. For the acquisition of the domain 1info.net  contact admin@1info.net

Домен 1info.net продаётся. По вопросам приобретения домена 1info.net  обращайтесь admin@1info.net

Припиняти підприємницьку діяльність протягом одного дня після подання заяви – пропозиція Мінюсту   Комментировать
Припиняти підприємницьку діяльність протягом одного дня після подання заяви – пропозиція Мінюсту

Міністерство юстиції пропонує внести зміни до деяких законодавчих актів з метою спрощення процедури припинення підприємницької діяльності фізичних-осіб підприємців.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, пропонується, зокрема, скасувати двоетапну процедуру припинення підприємницької діяльності та скоротити процедуру припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців до 1 робочого дня.

Як відомо, на сьогодні в Україні діє двоетапна процедура припинення підприємницької діяльності для фізичних осіб – підприємців за їх рішенням. На першому етапі до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців вноситься запис про рішення фізичної особи – підприємця щодо припинення підприємницької діяльності. На другому етапі – запис про проведення державної реєстрації припинення.

Законопроектом, що розробив Мін‘юст, пропонується припиняти підприємницьку діяльність фізичної особи – підприємця на підставі поданої державному реєстратору реєстраційної картки на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем за її рішенням не пізніше наступного робочого дня з дати надходження зазначеної реєстраційної картки.

Також, пропонується обмежити максимальний строк заявлення кредиторами своїх вимог до фізичної особи – підприємця, яка припиняє підприємницьку діяльність, встановивши терміни від двох до трьох місяців. Для цього передбачається внести зміни до Цивільного кодексу України, визначивши строк предʼявлення вимог кредиторів, а також цивільно-правову відповідальність таких осіб, ураховуючи, що фізична особа не має права оспорювати укладені нею договори, вимоги кредиторів та зобов'язання, пов'язані з підприємницькою діяльністю, на тій підставі, що вона вже не є підприємцем.

Законопроект виставлений на сайті Міністерства юстиції для надання пропозицій та зауважень.

Зауваження прийматимуться від фізичних та юридичних осіб на адресу: 01001 м.Київ, вул. Городецького, 13, Міністерство юстиції України, Департамент взаємодії з органами влади. Адреса електронної пошти: fedkovych@minjust.gov.ua.

25 апреля 2013          Опубликовал:                1586 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...