1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация
 Пшонка пригрозив Тимошенко примусовою доставкою до суду (відео)   Комментировать
Пшонка пригрозив Тимошенко примусовою доставкою до суду (відео)

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка не виключає, що екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко можуть примусово доставити на судове засідання у справі про зловживання корпорації ЄЕСУ.  

 Про це він сказав в ході брифінгу в Одесі. «Прийде час, і не виключено, що державні обвинувачі поставлять питання перед судом (про примусове направлення Юлії Тимошенко до суду — НБН). А суд потім буде зобов'язаний винести рішення «так» чи «ні» в частині того, щоб Тимошенко (примусово) доставили до суду, і вона стала учасником судового процесу », — заявив чиновник. «І буде поважний суд враховувати всі докази, зібрані слідством, які будуть озвучені державним обвинуваченням і всі висловлювання, які буде нести захист», — додав пан Пшонка.
За його словами, вирок екс-прем'єру все одно винесуть, незважаючи на її неявку до суду. «Знайдіть мені, в якому законі виписано, що з урахуванням того, що Тимошенко не хоче йти до суду — судового рішення не повинно бути. Ні, воно буде, не сьогодні — завтра, не завтра — а післязавтра. Але рішення має бути », — підкреслив генпрокурор.
Як повідомлялось, 22 квітня Юлія Тимошенко написала заяву про відмову брати участь в судовому засіданні Київського районного суду Харкова у справі про Єдиних енергетичних системах України. Представник держобвинувачення у даній справі Вікторія Калита заявила, що пані Тимошенко поводиться «негідно і лицемірно». 
 
/>/>/>
 
 
 
 
 

Если понравилось
поделитесь с друзьями:
   
23 апреля 2013          Опубликовал: Ксенья Правдина                1764 просмотра

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Бывалый Политикус # 23 апреля 2013 в 23:11
Давно пора эту комедию заканчивать
Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...