1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain 1INFO.NET IS FOR SALE. For the acquisition of the domain 1info.net  contact admin@1info.net

Домен 1INFO.NET ПРОДАЁТСЯ. По вопросам приобретения домена 1info.net  обращайтесь admin@1info.net

 Пшонка пригрозив Тимошенко примусовою доставкою до суду (відео)   Комментировать
Пшонка пригрозив Тимошенко примусовою доставкою до суду (відео)

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка не виключає, що екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко можуть примусово доставити на судове засідання у справі про зловживання корпорації ЄЕСУ.  

 Про це він сказав в ході брифінгу в Одесі. «Прийде час, і не виключено, що державні обвинувачі поставлять питання перед судом (про примусове направлення Юлії Тимошенко до суду — НБН). А суд потім буде зобов'язаний винести рішення «так» чи «ні» в частині того, щоб Тимошенко (примусово) доставили до суду, і вона стала учасником судового процесу », — заявив чиновник. «І буде поважний суд враховувати всі докази, зібрані слідством, які будуть озвучені державним обвинуваченням і всі висловлювання, які буде нести захист», — додав пан Пшонка.
За його словами, вирок екс-прем'єру все одно винесуть, незважаючи на її неявку до суду. «Знайдіть мені, в якому законі виписано, що з урахуванням того, що Тимошенко не хоче йти до суду — судового рішення не повинно бути. Ні, воно буде, не сьогодні — завтра, не завтра — а післязавтра. Але рішення має бути », — підкреслив генпрокурор.
Як повідомлялось, 22 квітня Юлія Тимошенко написала заяву про відмову брати участь в судовому засіданні Київського районного суду Харкова у справі про Єдиних енергетичних системах України. Представник держобвинувачення у даній справі Вікторія Калита заявила, що пані Тимошенко поводиться «негідно і лицемірно». 
 
/>/>/>
 
 
 
 
 

Загрузка...

Если понравилось
поделитесь с друзьями:
   
23 апреля 2013          Опубликовал: Ксенья Правдина                1814 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Бывалый Политикус # 23 апреля 2013 в 23:11
Давно пора эту комедию заканчивать
Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...