1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain 1info.net is for sale. For the acquisition of the domain 1info.net  contact admin@1info.net

Домен 1info.net продаётся. По вопросам приобретения домена 1info.net  обращайтесь admin@1info.net

Студенти Ужгородського національного університету зможуть навчатися в розстрочку без відсотків і комісій   Комментировать
Студенти Ужгородського національного університету зможуть навчатися в розстрочку без відсотків і комісій
Нова система оплати навчання частинами впроваджена ВУЗом і ПриватБанком. 
Студенти Ужгородського національного університету тепер можуть оплачувати своє навчання в розстрочку, причому без сплати кредитних відсотків і комісій. Нова система оплати навчання частинами впроваджена ВУЗом і ПриватБанком. Навчатися в кредит при оплаті частинами можна без відсотків і комісій — за умови своєчасного внесення платежів банківський кредит буде безкоштовним. Всі ризики по платежам банк бере на себе і гарантовано зараховує щомісячно платежі за навчання на рахунок ВНЗ.
“Тепер випускникам шкіл Закарпаття, які не могли і думати про вступ до університету через обмеження сімейного бюджету, отримують шанс втілити свою мрію в життя, — говорить керівник  Ужгородського головного відділення ПриватБанк Леся Орбан. — Завдяки програмі ПриватБанку “Оплата частинами”, студентом Ужгородського національного університету може стати кожен бажаючий”.
Щоб скористатися новою системою оплати навчання, потрібно просто зателефонувати на гарячу лінію ПриватБанку за номером 3700 і повідомити про своє бажання оператору або звернутись до найближчого відділення ПриватБанку. Після підключення до сервісу, студентам або їх батькам необхідно щомісяця, в будь-якому банкоматі або терміналі самообслуговування або навіть через інтернет-банкінг Приват24, вносити рівнозначну суму. Користуючись кредитними грошима, батькам не потрібно збирати жодних документів для оформлення кредиту і навіть не потрібно витрачати дорогий час на відвідування банку. А головне — щаслива дитина отримує гідну освіту.

прес-офіс ПриватБанку в Закарпатській області:
 
9 августа 2013          Опубликовал: Ксенья Правдина                2118 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Гражданин # 9 августа 2013 в 16:01
А в чем прикол? Что с этого имеет ПриватБанк?
Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...