1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация
 Україна не буде повноправним членом ЄС   Комментировать
Україна не буде повноправним членом ЄС

 Україна не має шансів стати повноправним членом Євросоюзу. Глава уряду України Микола Азаров у інтерв'ю Першому національному каналу заявив, що з проекту майбутньої угоди про асоціацію з Євросоюзом виключені положення про перспективу повноправного членства України в ЄС.

В кінці листопада у Вільнюсі планується підписання лише угоди про асоційоване членство. Аналогічні угоди Євросоюз підписав з цілою низкою країн, наприклад, з Єгиптом, Тунісом і Чилі. І жодних пільг ці країни не отримали.

Євроінтеграційна політика Києва потерпіла повний крах. Прем'єр Микола Азаров в інтерв'ю Першому національному телеканалу заявив, що з проекту угоди про асоціацію з Євросоюзом по наполяганню ряду стан Європи виключено положення про перспективу членства України в ЄС.

Тобто, в Брюсселі відмовляються навіть теоретично розглядати можливість повноправного членства України в ЄС, що не декларується навіть як блага мета у далекому майбутньому.

 

Если понравилось
поделитесь с друзьями:
   
21 октября 2013          Опубликовал: Navigator                2630 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...