1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация

Domain 1info.net is for sale. For the acquisition of the domain 1info.net  contact admin@1info.net

Домен 1info.net продаётся. По вопросам приобретения домена 1info.net  обращайтесь admin@1info.net

Україна не буде повноправним членом ЄС   Комментировать
Україна не буде повноправним членом ЄС

 Україна не має шансів стати повноправним членом Євросоюзу. Глава уряду України Микола Азаров у інтерв'ю Першому національному каналу заявив, що з проекту майбутньої угоди про асоціацію з Євросоюзом виключені положення про перспективу повноправного членства України в ЄС.

В кінці листопада у Вільнюсі планується підписання лише угоди про асоційоване членство. Аналогічні угоди Євросоюз підписав з цілою низкою країн, наприклад, з Єгиптом, Тунісом і Чилі. І жодних пільг ці країни не отримали.

Євроінтеграційна політика Києва потерпіла повний крах. Прем'єр Микола Азаров в інтерв'ю Першому національному телеканалу заявив, що з проекту угоди про асоціацію з Євросоюзом по наполяганню ряду стан Європи виключено положення про перспективу членства України в ЄС.

Тобто, в Брюсселі відмовляються навіть теоретично розглядати можливість повноправного членства України в ЄС, що не декларується навіть як блага мета у далекому майбутньому.

 

21 октября 2013          Опубликовал: Navigator                2673 просмотра

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...