1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain 1info.net is for sale. For the acquisition of the domain 1info.net  contact admin@1info.net

Домен 1info.net продаётся. По вопросам приобретения домена 1info.net  обращайтесь admin@1info.net

Укрзалізниця додала кілька вагонів у напрямку Закарпаття   Комментировать
Укрзалізниця додала кілька вагонів у напрямку Закарпаття

Для задоволення потреб населення у перевезеннях найбільш доступним та затребуваним видом транспорту Укрзалізниця збільшила кількість вагонів у складі чотирьох поїздів, які прямують у напрямку Південної та Західної України і зворотно.Зокрема, додатково включено один вагон до складу поїзда №13 Ужгород – Київ та два вагони до складу поїзда №108/107 Одеса – Ужгород

 

Для задоволення потреб населення у перевезеннях найбільш доступним та затребуваним видом транспорту Укрзалізниця збільшила кількість вагонів у складі чотирьох поїздів, які прямують у напрямку Південної та Західної України і зворотно.

Зокрема, додатково включено один вагон до складу поїзда №13 Ужгород – Київ та два вагони до складу поїзда №108/107 Одеса – Ужгород.

Про це інформує прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту.

Зі збільшеною кількістю вагонів поїзд №13 Ужгород – Київ буде відправлятися із Ужгорода з 2 по 10 серпня по парних днях, а із Києва з 3 по 11 серпня по непарних днях. Поїзд 108/107 Одеса – Ужгород зі збільшеною кількістю вагонів буде відправлятися щоденно із Одеси з 1 по 12 серпня, а із Ужгорода з 2 по 13 серпня також щоденно. 

Також додатково включено один вагон до складу поїзду №296Сімферополь – Чернівці. У збільшеному складі поїзд відправиться із Сімферополя 2, 5, 8 та 11 серпня, а із Чернівців 3, 6, 9 та 12 серпня.

Крім цього, додатково включено два вагони до складу поїзда №90 Дніпропетровськ – Сімферополь. Зі збільшеною кількістю вагонів поїзд відправиться із Дніпропетровська 16 та 23 серпня, а ізСімферополя – 17 та 24 серпня.

5 августа 2013          Опубликовал: Станіслав Шух                3005 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...