1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain 1info.net is for sale. For the acquisition of the domain 1info.net  contact admin@1info.net

Домен 1info.net продаётся. По вопросам приобретения домена 1info.net  обращайтесь admin@1info.net

В Мукачеві відкрилась унікальна художня виставка (ФОТО)   Комментировать
В Мукачеві відкрилась унікальна художня виставка  (ФОТО)

25 вересня в картинній галереї Мукачівського історичного музею замку «Паланок» відкрилась друга серія виставки художніх творів учасників проекту «АРТВІЗИТІВКА УКРАЇНИ»

25 вересня в картинній галереї Мукачівського історичного музею замку «Паланок» відкрилась друга серія виставки художніх творів учасників проекту «АРТВІЗИТІВКА УКРАЇНИ».

Цього разу на Закарпаття завітали картини найвідоміших українських майстрів сучасності, художників-викладачів Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури України – Чебикіна А.В., Сидоренка В.Д., Гуріна В.І., Перевальського В.Є., Кулеба-Баринової В.І., Яланського А.В., Ковальчука О.В.

Організатором непересічного і цікавого заходу виступила ГО «Жінки майбутнього» та молодіжна громадська організація «Майбутнє починається з освіти», яким керує Людмила Черватюк.

В присутності гостей заходу та преси Людмила Черватюк розповіла, що даний захід проводиться з метою ознайомлення суспільства з найкращими творчими здобутками нашого в вітчизняного мистецтва.

Ще однією ціллю, яку ставить перед собою організатор виставки є демонстрація здобутків та творчого потенціалу Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури – навчального закладу, який є наступником української академії мистецтв, заснованої 18 грудня 1917 року.

В недалекому майбутньому запланована третя серія «АРТВІЗИТІВКИ УКРАЇНИ», в якій організатори зберуть на Закарпатті двадцятку кращих художників з України та проведуть тут десятиденний пленер.

Унікальна виставка триватиме до 27 вересня, а тому в мукачівців та гостей міста ще є нагода доторкнутись до справжнього мистецтва і на власні очі побачити чудові роботи вітчизняних митців.

Виставка картин на замку Паланок

 

Виставка картин на замку Паланок

 

Виставка картин на замку Паланок

 

Виставка картин на замку Паланок

 

Виставка картин на замку Паланок

 

Виставка картин на замку Паланок

 Висловлюємо подяку відділу внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому за сприяння в підготовці матеріалу.

Газета "Наше Мукачево"

 

25 сентября 2013          Опубликовал: Станіслав Шух                2781 просмотр

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...