1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация

Безкоштовні грошові перекази з Росії в Україну вже реальність   Комментировать
Безкоштовні грошові перекази з Росії в Україну вже реальність

 ПриватБанк запускає безкоштовні грошові перекази з Росії в Україну

 З 5 серпня ПриватБанк запускає послугу відправки грошових переказів PrivatMoney з Росії в Україну без комісій. Як повідомили в банку, відправити безкоштовний в Україну переказ можна в будь-якому відділенні, більше 1900 банкоматах або 560 терміналах самообслуговування російського ПриватБанку. Також без комісії можна відправляти гроші в Україну через більш 120 000 QIWI-Терміналів та відділення банків-партнерів PrivatMoney в Росії.
"Ми зробили простий, зручний і безкоштовний сервіс. Фактично це змінює сформовану модель ринку переказів — тепер наші клієнти можуть отримувати перекази від родичів і друзів з Росії абсолютно безкоштовно, — говорить керівник Бізнесу Платежі та перекази ПриватБанку Михайло Рогальський. — Процедура відправки займає всього пару хвилин, а отримати гроші можна вже через 10 хвилин після відправлення переказу без комісії і навіть не приходячи до відділення банку".
Щоб відправити безкоштовний переказ з Росії в Україну, достатньо заповнити просту форму для здійснення переказу і вказати номер телефону одержувача. Після відправки грошей з ним зв'яжеться оператор ПриватБанку і здійснить виплату переказу на картку або запросить у відділення для отримання переказу. Перекази без комісій за зарахування та зняття коштів можна відправити у російських рублях, а отримати як в рублях, так і в гривнях або доларах США з виплатою на карту ПриватБанку.
Отримати переказ без комісії можуть всі власники карток Універсальна та карт для виплат ПриватБанку. Якщо у клієнта немає однієї з цих карт, її можна безкоштовно оформити в будь-якому відділенні ПриватБанку або отримати переказ без відкриття карти з виплатою комісії в розмірі 2% від суми переказу. Також на пільгові перекази діє обмеження по сумі переказу не більше 5 000 дол США на місяць. Детальну інформацію про безкоштовні перекази з Росії в Україну можна отримати за телефоном служби підтримки російського банку 8 800 200 20 80, в будь-якому з 253 відділень банку в Росії і 3950 відділень в Україні.

прес-офіс ПриватБанку в Закарпатській області
6 августа 2013          Опубликовал: Ксенья Правдина                2187 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...