1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация
 До уваги бухгалтерів: відповіді на запитання щодо сплати військового збору   Комментировать
До уваги бухгалтерів: відповіді на запитання щодо сплати військового збору

З якої суми? Як здійснюється? Чи підлягають оподаткуванню? Які доходи?

 

Чи підлягають оподаткуванню військовим збором доходи нараховані до 03.08.2014, виплачені після 03.08.2014?

Оскільки Закон набрав чинності з 03.08.2014р. і податковий агент зобов’язаний при нарахуванні доходів, визначених у п.п. 1.2 п. 161 підрозділу 10 Розділу ХХ Перехідних положень Кодексу, утримати військовий збір, нараховані до 03.08.2014 доходи, але виплачені після 03.08.2014, не підлягають оподаткуванню збором.

Які доходи за цивільно-правовими договорами підлягають оподаткуванню військовим збором?

Оподаткуванню військовим збором підлягають доходи, отримані за цивільно-правовими договорами, які належать до фонду оплати праці.

З якої суми доходів утримується військовий збір?

Оподаткуванню військовим збором підлягають доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами (виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри) без вирахування сум податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, у випадках, передбачених законом, тощо.

Як здійснюється нарахування, утримання та сплата (перерахування) військового збору?

Відповідно до п.п. 1.4 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 Розділу XX Податкового кодексу України нарахування, утримання та сплата (перерахування) збору до бюджету здійснюється у порядку, встановленому ст. 168 ПКУ для податку на доходи фізичних осіб, за ставкою, визначеною п.п. 1.3 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 Розділу XX ПКУ (1,5 відсотка від об’єкта оподаткування).

Наприклад, працівнику нарахована заробітна плата 1220 грн., він має право на загальну ПСП (609 грн.).

З такої заробітної плати потрібно утримати:

ЄСВ (1220 грн. * 3,6% = 43,92 грн.),

ПЗФО (1 220 грн. — 43,92 грн. — 609 грн.) х 15% = 85,06 грн.),

Військовий збір (1 220 грн. х 1,5% = 18,30 грн.)

Отримати: 1 220 грн. — 43,92 грн. — 85,06 грн. — 18,30 грн. = 1 072,72 грн.

Если понравилось
поделитесь с друзьями:
   
26 августа 2014          Опубликовал: Мангушская ОГНИ                1371 просмотр

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...