1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация

 Як масаж впливає на організм   Комментировать
Як масаж впливає на організм

 Останнім часом все більше людей скаржаться на болі в спині, шиї, м'язах. Саме питанням протидії, профілактики та лікування цих актуальних проблем здоров'я присвячена серія публікацій про массаж. 

 Сьогодні я хочу вам розповісти про те які цілющі властивості має масаж, та як він впливає на наш організм. Отже масаж має заспокійливу, лікуючу, профілактичну дію. В багатьох випадках спостерігається защемлення сідничного  нерва, відкладання солей, застій крові та болі в шийному відділі хребта.  

При защемленні нерва ми використовуємо вакуумно-баночний масаж, для того щоб розігріти наші м’язи, відновити циркуляцію крові та позбавитись  болі в шийному відділі хребта, але найбільш  звертаємо увагу на проблемні ділянки.  
Техніка масажу:    
1.поглажування  
2.розминання    
3.розтирання  
4.використовування вакуумних баночок  
5.послаблюючі рухи(підготовка тіла до заспокійливого, розслаблюючого стану організму. Такий масаж ми використовуємо при защемленні нерва, ми за допомогою цих рухів, розминаємо м’язи в проблемних ділянках, де швидко поступає кров, настає почервоніння шкіри і болі поступово зникають. Після сеансу клієнт відчуває надзвичайне полегшення, після чого зникають болі сідничного нерва, в шийному відділі хребта та хребців. Рекомендовано використовувати: мазь живокосту при болях та травмах, бджолина отрута при відкладення солей та защемлення нерва, а ще на додаток випити чай з м’ятою або мелісою з лимоном або медом після сеансу. Такий масаж слід проводити 5-7 сеансів, за допомогою якого відновлюється циркуляція крові, покращення самопочуття, зникнення болів в проблемних зонах, відновлення м’язів при застої крові.  А ще більш ефективний комплексний масаж, про який я вам розкажу в наступному випуску газети.  
 
Дмитро Афонін, Євген Лакіза

Если понравилось
поделитесь с друзьями:
   
24 ноября 2013          Опубликовал: Дмитрий Афонин                2024 просмотра

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...