1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация

 

Domain 1info.net is for sale. For the acquisition of the domain 1info.net  contact admin@1info.net

Домен 1info.net продаётся. По вопросам приобретения домена 1info.net  обращайтесь admin@1info.net

Кампанія «Декларування - 2014» наближається до завершення   Комментировать
Кампанія «Декларування - 2014» наближається до завершення

Про це повідомила  ОДПІ ГУ Міндоходів...

 

 «Декларування доходів пов’язано із виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу України. Згідно з цим Кодексом громадяни зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) за наслідками звітного податкового року для отримання податкової знижки та повернення частини сплаченого ними із заробітної плати податку, — зазначивОлексій Дмитрович.

Керівник податкової повідомив що Міністерством доходів і зборів України розроблено та вимущено брошуру «Декларування доходів громадян» для того, щоб кожний громадянин зміг самостійно розібратись в процедурі декларування доходів. Зазначена брошура розміщена на веб-порталі Міндоходів (www.minrd.gov.ua) у рубриці «Листівки та брошури».

Також, начальник податкової інспекції зазначив, що 30 квітня 2014 року закінчується кампанія «Декларування — 2014», тож для отримання податкової знижки за 2013 рік Декларацію про майновий стан і доходи можна подавати до податкової інспекції за своїм місцем реєстрації до 31 грудня 2014 року.

 

9 апреля 2014          Опубликовал: Мангушская ОГНИ                1790 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...