1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация

Покарані свободівці, які намагалися підпалити Прем'єр Палас   Комментировать
Покарані свободівці, які намагалися підпалити Прем'єр Палас

В партії розцінюють даний інцидент, який стався під час маршу, як провокацію проти "Свободи", націоналістичного руху, проти Бандери.  

 
За спробу підпалу готелю "Прем'єр Палас" під час Факельного маршу на честь 105-ї річниці з дня народження Степана Бандери із партії "Свобода" виключено двох членів.

Партія "Свобода" засудила провокативні дії своїх членів біля готелю "Прем'єр Палас", що сталися напередодні, і оголосила про рішення виключити із своїх лав двох чоловік, які були задіяні в інциденті. Таке рішення було прийняте на зборах політвиконкому партії.

В заяві прес-служби ВО "Свобода" повідомляється, що дана провокація мала спланований характер, і про це свідчить, хоча б те, що акаунт у соціальній мережі, на якому було розміщено змонтоване відео, був створений напередодні, а викладене відео активно розпіарили провладні "боти". В партії розцінюють даний інцидент, який стався під час маршу, як провокацію проти "Свободи", націоналістичного руху, проти Бандери.

Нагадаємо, що першого січня, під час факельного маршу у честь 105-ї річниці з дня народження Степана Бандери з колони кинули декілька палаючих факелів до дверей готелю "Прем'єр Палас 
 
3 января 2014          Опубликовал:                1967 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...