1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация

ПриватБанк підтримав українських розробників додатків для Google Glass   Комментировать
ПриватБанк підтримав українських розробників додатків для Google Glass

ПриватБанк разом з українськими Google Developer Groups провели в Києві перший в Україні Google Glass Хакатон — унікальний захід, в ході якого розробники додатків з усієї України і найближчого зарубіжжя змогли спробувати свої сили у написанні програм для Glass. 

ПриватБанк разом з українськими Google Developer Groups провели в Києві перший в Україні Google Glass Хакатон — унікальний захід, в ході якого розробники додатків з усієї України і найближчого зарубіжжя змогли спробувати свої сили у написанні програм для Glass. Як повідомили в Центрі електронного бізнесу ПриватБанку, в Хакатоні взяли участь 10 команд з України та Росії. Всього за 24 години безперервної роботи команди зробили кілька цікавих додатків для Google Glass — від системи розпізнавання та оплати товарів до програми для швидкого управління за допомогою Окулярів особистим банківським рахунком.
"Ми стали першопрохідцями в області фінансових додатків для Google Glass у світі, так як основним чинником є навіть не самі Окуляри, а наявність сервісів, готових з ними спілкуватися, — каже заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь. — Тому ми з задоволенням підтримуємо новий рух розробників додатків для цих дивовижних девайсів, які в майбутньому допоможуть людині більш комфортно отримувати інформація і спілкуватися із зовнішнім світом".
За підсумками Хакатона кращою командою розробників, на думку журі, стала команда з Черкас, що запропонувала бібліотеку для організації передачі даних між Android-пристроями і Google Glass через Bluetooth, а також додаток для введення текстової інформації в Google Glass з використанням азбуки Морзе.
Крім київського Хакатона, в рамках Ukraine Google Glass Tour (організованого за підтримки DataArt Kyiv, Lohika Lviv і Ciklum Dnipropetrovs k) також пройшла серія заходів у Львові та Дніпропетровську, присвячених практичному знайомству девелоперів, що програмують під Android, з революційним і поки ще важкодоступними Google Glass .
У Закарпатській області понад 168 банкоматів, 175 термінал самообслуговування, 63 відділень, 22 з яких працюють в суботу для своїх клієнтів.

прес-офіс ПриватБанку в Закарпатській області 
21 августа 2013          Опубликовал: Ксенья Правдина                1780 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...