1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация

ПриватБанк пропонує клієнтам скористатися послугою безкоштовного інтернету   Комментировать
ПриватБанк пропонує клієнтам скористатися послугою безкоштовного інтернету
 Західне ГРУ ПриватБанку пропонує клієнтам скористатися послугою безкоштовного інтернету
Відтепер мешканці Ужгорода та області можуть скористатися мережею WiFi для проведення банківських операцій прямо у відділеннях. Таку можливість для своїх клієнтів надають вже 43 відділення ПриватБанку у Закарпатській області. Тепер в будь-якому з цих відділень банку можна вільно підключитися до Інтернет, використовуючи смартфон, ноутбук або планшет через вільну мережу WiFi.

— Наші клієнти дуже швидко звикають до зручності інтерфейсу і простоти використання, і все частіше починають користуватися банківським сервісом, не виходячи з дому. У разі необхідності клієнти можуть прийти до нас у відділення, щоб підключитися до інтернету і провести банківську операцію, — каже заступник директора Західного ГРУ ПриватБанку в Ужгороді Леся Орбан. — В разі потреби фахівці банку завжди готові навчити клієнта користуватися такими популярними банківськими інтернет-додатками як «Приват24», «ФотоКаса», «Копілка», «СМС-банкінг» та іншими прямо на смартфонах або планшетах клієнтів.

 

 

Сучасне обладнання і доступ в інтернет дозволяють максимально спростити банківські операції, уникнути виснажливих черг і зайвих витрат особистого часу клієнта. До того ж інтернет-технології дозволяють клієнтам ПриватБанку отримувати банківські послуги в будь-який час доби і в будь-якому місці.

 


 
10 июня 2013          Опубликовал: Ксенья Правдина                3359 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...