1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain 1INFO.NET IS FOR SALE. For the acquisition of the domain 1info.net  contact admin@1info.net

Домен 1INFO.NET ПРОДАЁТСЯ. По вопросам приобретения домена 1info.net  обращайтесь admin@1info.net

 ПриватБанк запустив продаж квитків на футбол через Приват24   Комментировать
ПриватБанк запустив продаж квитків на футбол через Приват24

 ПриватБанк першим серед українських банків впровадив продаж  квитків на футбольні матчі.

ПриватБанк запустив нову послугу для футбольних уболівальників — продаж квитків на домашні ігри провідних українських клубів через Інтернет- банк Приват24. Як повідомили в банку, сьогодні в Інтернеті можна за одну хвилину купити квитки на ігри київського " Динамо", донецького " Шахтаря" та дніпропетровського " Дніпра".
"Ми зробили все, щоб похід на футбольні матчі був справжнім святом, а уболівальникам не доводилося більше добиратися до кас стадіонів і займати місце в чергах, — говорить керівник бізнесу Електронні квитки ПриватБанку Христина Кармазіна. — Квитки в Приват24 це швидко, надійно, без комісії і перекупників ".
У найближчих планах банку розширення списку стадіонів і спортивних арен, на які можна купити квитки через Приват24. Вже в жовтні ця послуга буде доступна уболівальникам харківського "Металіста". "Ми будемо раді впровадити цю систему для всіх видів спорту, — зазначає Христина Кармазіна. — Це послужить їх популяризації та підвищенню відвідуваності".
Щоб купити квиток на найближчу гру своєї команди, досить вибрати в Приват24 меню "Квитки", назва клубу, необхідний матч, сектор і місце на стадіоні. Після оплати з карти, залишається роздрукувати квиток з Архіву футбольних квитків, скласти його по пунктиру і сканувати на турнікеті стадіону. Також придбати квитки на футбол можна в більш 8900 терміналах самообслуговування ПриватБанку, які є в будь-якій точці України .
Новина полягає в тому, що ПриватБанк першим серед українських банків впровадив продаж футбольних квитків на матчі ФК "Дніпро" через свої відділення, термінали самообслуговування та Інтернет в 2010 році. На сьогодні через електронні канали продається 70% всіх квитків "Дніпро- Арени". У середині 2013 року стартував продаж квитків на футбольні матчі ФК "Шахтар" і ФК "Динамо" через термінали самообслуговування ПриватБанку.

Контакти прес-офісу ПриватБанку в Закарпатській області: 

 

Загрузка...

Если понравилось
поделитесь с друзьями:
   
4 сентября 2013          Опубликовал: Ксенья Правдина                2927 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...