1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация

Domain 1info.net is for sale. For the acquisition of the domain 1info.net  contact admin@1info.net

Домен 1info.net продаётся. По вопросам приобретения домена 1info.net  обращайтесь admin@1info.net

У Києві застрелили міліціонера   Комментировать
У Києві застрелили міліціонера

 Тіло міліціянта із вогнепальним пораненням голови знайшли у Голосіївському районі столиці ввечері, 24 січня. Про це повідомляє прес-служба МВС.

У Голосіївському районі столиці в п'ятницю ввечері охоронці, які працюють на будівництві, виявили тіло убитого міліціонера, повідомляє Управління із боротьби з організованою злочинністю МВС України.

Згідно з повідомленням, очевидці помітили двох осіб, які втікали з місця події.

Як повідомили в ГСУ МВС України, потерпілим виявився 27-річний працівник Голосіївського райуправління міліції.

"Ця людина працювала в складі наряду затримання, який реагує на спрацьовування сигналізації на об'єктах, що охороняються. Він змінився, в цивільному одязі повертався додому, і вже дорогою додому отримав вогнепальний постріл у голову", — повідомили у відомстві.

Як стало відомо агентству, відділ охорони, де працював цей чоловік, розташований недалеко від розташування полку Беркут.

 Нагадаємо, 24 січня, МВС розповсюдило повідомлення, в якому йшлося про те, що готується збройна провокація, в результаті якої з'явиться ще одна жертва сутичок з правоохоронцями. 

МВС України закликає радикально налаштованих громадян не вдаватися до екстремістських дій.

Готується збройна провокація, в результаті якої з'явиться ще одна жертва сутичок із правоохоронцями, заявляє МВС України в п'ятницю, 24 січня.

 «У МВС надійшло повідомлення про те, що зараз готується збройна провокація, в результаті якої з'явиться ще одна жертва. Згідно з отриманим повідомленням, потенційній жертві будуть завдані вогнепальні поранення калібру 5,45 мм», — йшлося в повідомленні.

 

25 января 2014          Опубликовал: Ксенья Правдина                2007 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...