1info.net - Интересное Новости Информация Статьи Онлайн    

Подписывайтесь в Социальных  Сетях: 

 

 
Найти на сайте:
 В бюджет Закарпаття надійшли додаткові кошти з державного бюджету України   Комментировать
В бюджет Закарпаття надійшли додаткові кошти з державного бюджету України
увеличить ФОТО

Розпорядженнями Кабміну від 9 жовтня 2013 року місцевим бюджетам Закарпатської області з державного бюджету виділено додатковий фінансовий ресурс у сумі 165 млн. гривень

 

За повідомленням Департаменту фінансів Закарпатської ОДА, 100 млн. грн. субвенції виділено для виплати допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям.62,6 млн. грн. додаткової дотації виділено на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів, яка в повному обсязі спрямовується на оплату праці працівників бюджетної сфери області.

2,4 млн. грн. – додаткової дотації для виплати допомоги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу.

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 29 жовтня, проект якого погоджено постійною комісією обласної ради з питань бюджету, здійснено розподіл цих коштів між бюджетами міст обласного значення та районними бюджетами, а також головними розпорядниками коштів обласного бюджету.

Отримані додаткові кошти з державного бюджету дадуть можливість у поточному році своєчасно забезпечити виплату різних видів соціальних допомог населенню та не допустити заборгованість із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, які фінансуються з місцевих бюджетів.

Необхідно зазначити, що перший транш додаткової дотації з державного бюджету у сумі 18,8 млн. грн. (30% виділеного ресурсу додаткової дотації) область вже отримала та 30 жовтня перераховано з обласного бюджету низовим бюджетам для виплати заробітної плати працівникам установ, що утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів.

 

газета «Наше Мукачево»


Если понравилось, то обязательно поделитесь публикацией с друзьями в соцсетях
 
7 ноября 2013          Опубликовал: газета Наше Мукачево                1516 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Нет комментариев.
Ваш будет первым!НОВОЕ

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...

ИНТЕРЕСНОЕ

НОВОСТИ ИЗ СЕТИ

Loading...