В які дні тижня українці найактивніше купують товари в тих чи інших видах торговельних точок
Математики ПриватБанку підрахували, в які дні тижня закарпатці найактивніше купують товари в тих чи інших видах торговельних точок, а також підготували з цього приводу Інфографіку.
Як виявилося, найактивніше жителі нашої країни купують продукти в магазинах і супермаркетах по п'ятницях, а найбільше книг і медикаментів купується у вівторок. Вихідні українці вважають за краще проводити на риболовлі, в подорожі або в кіно. А на останній день робочого тижня — п'ятницю — традиційно припадає пік відвідуваності ресторанів, кафе і барів.
При проведенні дослідження враховувалися всі операції з оплати товарів банківськими картами через термінали банку. Оскільки на сьогодні термінали банку працюють у більш ніж 54 % торговельних точок України, вибірка репрезентативна і відображає споживчу поведінку жителів всієї країни.
Математики ПриватБанку — неформальний клуб за інтересами співробітників ПриватБанку, які у вільний від роботи час досліджують питання, що не є важливими для ведення бізнесу, але відповіді на які просто можуть бути цікаві.
У Закарпатській області понад 168 банкоматів, 175 терміналів самообслуговування, 67 відділень, 22 з яких працюють в суботу для своїх клієнтів.

Прес-офіс ПриватБанку в Закарпатській області
Если понравилось поделитесь с друзьями:
|
|
|