1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация Поиск
 Чи може платник податків подати уточнюючу звітність до початку планової документальної перевірки?   Комментировать
Чи може платник податків подати уточнюючу звітність до початку планової документальної перевірки?
увеличить ФОТО

Мукачівська ОДПІ надає відповідь на питання: чи може платник податків подати уточнюючу звітність до початку планової документальної перевірки?

Мукачівська ОДПІ надає відповідь на питання: чи може платник податків подати уточнюючу звітність до початку планової документальної перевірки?

Розяснення

Якщо платник податків отримав копію наказу про проведення документальної планової перевірки та письмове повідомлення із зазначенням дати проведення такої перевірки, то уточнюючі розрахунки він може подати до її початку.
Під час проведення документальних планових та позапланових перевірок платник не має права подавати уточнюючі розрахунки до поданих ним раніше податкових декларацій за будь-який звітний (податковий) період з відповідного податку і збору, який перевіряється контролюючим органом.
Нагадаємо, про проведення документальної планової перевірки керівником органу Міндоходів приймається рішення, яке оформлюється наказом.
Право на проведення документальної планової перевірки платника надається лише у випадку, коли йому не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення копію наказу про проведення документальної планової перевірки. Разом з копією наказу повинно бути письмове повідомлення із зазначенням дати початку проведення такої перевірки.
Відповідна норма передбачена ст. 50 і 77 р. ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 -VI зі змінами та доповненнями.

Інформаційно-комунікаційний сектор Мукачівської ОДПІ

Головного управління Міндоходів у Закарпатській області


 

Если понравилось
поделитесь с друзьями
 


25 июля 2013          Опубликовал: Станіслав Шух                1804 просмотра

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!



НОВОЕ

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...