1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн
1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net на youtube  1info.net RSS  1info.net RSS video 
Авторам Обратная связь Регистрация

Статьи

Биометрический паспорт: точка невозврата

 С 1 января вступил в силу Закон «О Едином государственном демографическом реестре и документах, которые подтверждают гражданство Украины, удостоверяющих личность или ее социальный статус», который называют в народе «законом о биопаспортах». Он предусматривает введение документа нового образца — с электронным чипом, который следует обновлять каждые 10 лет.

25 апреля 2013 - Гражданин | 2006 просмотров
Обережно вогонь

З настанням тепла часто доводиться бачити, як люди починають спалювати сухе листя, гілки дерев та інше сміття на присадибних ділянках, городах або дачах. Але при цьому дотримуватись вимог пожежної безпеки багато хто забуває і не гадає, що від такої безпечності може виникнути пожежа.  

23 апреля 2013 - Ксенья Правдина | 2064 просмотра
Хорватский рай!  Где отдохнуть этим летом?

Где отдохнуть этим летом? Отличные пляжи, невысокие цены, мягкий климат и прекрасный гостиничный сервис — все это позволяется сделать пляжный отдых в Хорватии комфортным и беззаботным. А если к этим плюсам добавить доступную стоимость путевок и широкий выбор культурно-развлекательных программ, станет понятно, что лучший вариант проведения отпуска, чем отдых в Хорватии на море, подыскать будет сложно.

20 апреля 2013 - Оксана | 1575 просмотров
Паралель 38. Повернення. Перспективи подальшого розвитку конфлікту на Корейському півострові

Вже котрий тиждень поспіль топ-темою в українських та світових ЗМІ залишаються новини з Корейського півострова. Вся планета затримала подих чекаючи на подальший розвиток подій в конфлікті, що все з більшою силою розгорається між Північною та Південною Кореями.

 

19 апреля 2013 - | 1734 просмотра
«Евроолухи» і розмови про «цивілізовані країни»

Кожний раз, коли Словянській цивілізації потрібно нанести якусь шкоду, вирішальним аргументом є посилання на «цивілізований світ» або «нормальні європейські країни».

18 апреля 2013 - Гражданин | 1973 просмотра
«Где мой черный пистолет? На Большом Каретном…», або чи не стане зброя для особистого захисту зброєю масового ураження

Останнім часом в українському суспільстві все частіше обговорюється тема щодо надання громадянам України права на вільне носіння зброї. Варто зазначити, що «збройне» питання має в нашій державі як активних прихильників, так і не менш активних противників. Спробуємо знайти відповіді на питання, чи необхідне зараз українцям право на вільне носіння зброї, а також поглянемо на ту ситуацію, яка зараз панує в українському законодавстві....

17 апреля 2013 - | 3957 просмотров
Всесвітній день рок-н-ролу на Закарпатті зустріли великим "зеленим" суботником

У минулу суботу працівники ПриватБанку не словом, а ділом довели, що зробити своє місто чистіше можна своїми руками.

15 апреля 2013 - Ксенья Правдина | 1736 просмотров
Парламент оппозиционных бездельников

Вы можете представить себе клерка, который месяцами приходит в сухой и теплый офис с рестораном, где цены — копейки, и вместо того, чтобы работать, устраивает драки, блокирует все, что хочет, протестуя против «несправедливости», и за такую «деятельность» регулярно получает более чем приличную зарплату, уезжая домой на «Мерседесе»? 

12 апреля 2013 - Ксенья Правдина | 1619 просмотров
Думка експерта: Перемога на виборах міського голови Києва не стане гарантією перемоги в президентській кампанії 2015 року
Експертна комісія обговорили наслідки останнього стихійного лиха в столиці України, згадала про помилки влади та опозиції та висловила кілька важливих тез, щодо подальшого розвитку політичного життя в столиці та в Україні в цілому
11 апреля 2013 - | 1581 просмотр
В моду входят кафе без еды и выпивки
8 апреля 2013 - Kisa | 1260 просмотров
За наследством Березовского охотятся кредиторы

Интересно узнать, что будет с наследством Бориса Березовского? Этот вопрос волнует не только родственников покойного олигарха, но и кредиторов, среди которых — компания "Аэрофлот". Между тем, на расследованиепричин его смерти понадобится еще несколько недель.

7 апреля 2013 - Kisa | 1002 просмотра
Топ-5 несуразных причин отказа от сделок с недвижимостью

Риэлторская практика пестрит рассказами о необычных сделках с недвижимостью.

5 апреля 2013 - Ксенья Правдина | 1359 просмотров
Ипотека умерла. Да здравствует рассрочка: чем отличается рассрочка от ипотеки и кому она выгодна

Официальная квартирная очередь уже растянулась более чем на 1,2 млн. Но несмотря на то, что ставки на кредитование первичного жилья все еще постепенно снижаются, 22% годовых — это не ипотека, а одно название. Поэтому при всем богатстве выбора рассрочка как альтернатива становится все более популярной.
Две большие разни

3 апреля 2013 - | 1574 просмотра
Підліткова залежність від комп’ютерних ігор

Наркоманія, цигарки, алкоголізм, комп’ютерні ігри – думаєте, не логічний список?

Даремно, адже ігри також викликають залежність, а особливо у дітей і підлітків.  У той час, коли їх організм знаходиться на стадії розвитку, ігри впливають на їх настрій. Вони стають більш агресивними і роздратованими. До того ж дослідження науковців показали, що діти, які часто грають у комп’ютерні ігри мають менше друзів, ніж ті, хто не робить цього. І взагалі вони є менш комунікабельними. Адже вони менше грають і розмовляють з друзями і рідними.

29 марта 2013 - | 5000 просмотров
Позичальники проти банків. Хто кого?

Судами України розглядається велика кількість справ за позовами банків до позичальників про стягнення заборгованості по кредитним договорам, укладеними до настання економічної кризи наприкінці 2008 року – початку 2009 року.
 

29 марта 2013 - | 2871 просмотр
Любовний трикутник ЄС-Україна-РФ

Останній тиждень березня відзначився не тільки купою снігу, який «поклав на лопатки» всю комунальну систему України… Перший весняний місяць завершився цілою низкою важливих геополітичних подій, які матимуть велике значення для України  при подальшому визначенні міжнародного курсу нашої держави

26 марта 2013 - | 1043 просмотра
Pages: << 26 27 28 29 30
Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

Loading...