1info.net - Статьи Интересные Новости Информация Онлайн

1info.net в Facebook  1info.net в Google+  1info.net в VK  1info.net на Oдноклассниках  1info.net в Twitter  1info.net RSS  1info.net RSS video 

Авторам Обратная связь Регистрация

Domain 1INFO.NET IS FOR SALE. For the acquisition of the domain 1info.net  contact admin@1info.net

Домен 1INFO.NET ПРОДАЁТСЯ. По вопросам приобретения домена 1info.net  обращайтесь admin@1info.net

 Штурмові бригади самооборони готують до війни   Комментировать
Штурмові бригади самооборони готують до війни

політична неспроможність компенсується ескалацією конфлікту рахунком радикальних проявів  

 

Іще три місяці тому подібна заява на суспільну увагу не мала б жодних шансів. Сьогодні, нажаль, новини вітчизняних та світових ЗМІ щодо подій в Україні більше схожі на повідомлення з передової ведення бойових дій. У буквальному сенсі. З перелічуванням залучених сил та засобів «ворогуючих» сторін, відвойованих «стратегічних» об’єктів міського значення, отриманих «збитків» та залучених резервів…
Чергові інструкції з «вдосконалення тактики та стратегії бойових дій» отримали регіональні партійні осередки «Свободи». Основні вимоги центрального керівництва стосуються, по-перше, формування так званого «керівного кадрового резерву» та, по-друге – формування штурмових бригад на базі загонів «Народної самооборони». Окремі вимоги – до екіпіровки штурмовиків, які У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ мають бути забезпечені СПЕЦІАЛЬНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ АМУНІЦІЄЮ!
На сьогоднішній день в Києві вже сформовані декілька штурмових бригад по 18-25 людей у кожній. Поки що вони здійснюють цілодобове чергування на євромайдані та біля будівель Профспілок, КМДА та Жовтневого палацу. Проте, впевненості у миролюбних намірах бійців «штурмових бригад» немає. Занадто колоритні особистості! Такі, наприклад, як керівник Білоцерківської «Свободи» Олександр Марченко, стосовно якого два роки тому було порушено кримінальну справу за статтею 263 КК України.
На превеликій жаль, жодного конструктивізму у пошуку виходу з політичної кризи опозиційні сили не демонструють. Скоріше, навпаки: політична неспроможність компенсується ескалацією конфлікту рахунком радикальних проявів. До чого це може призвести цілком зрозуміло… Як, власне, і очевидне небажання кожного з опозиційних керманичів до власної відповідальності за кровопролиття на вулицях.

 

Сергій Поличевський, “Політичний герменевт”

Загрузка...

Если понравилось
поделитесь с друзьями:
   
14 февраля 2014          Опубликовал: Гражданин                2317 просмотров

     КОММЕНТАРИИ:

Комментировать


Нет комментариев.
Ваш будет первым!

Загрузка...


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Loading...