Динамо — Легія — 1:1. Відео матчу

У неділю, 19 січня, київське "Динамо" провело дебютний контрольний матч на першому навчально-тренувальному зборі в турецькому Белеку.

Суперником підопічних Олексія Михайличенка була польська "Легія", яка лідирує в турнірній таблиці чемпіонату Польщі.

Матч закінчився внічию 1:1. На гол Домагоя Антолича на 6-й хвилині, кияни відповіли точним ударом Георгія Цитаїшвілі під завісу першого тайму.

• "Динамо" (перший тайм): Бойко, Піварич, Забарний, Шабанов, Кендзьора, Сидорчук, Шепелєв, Шапаренко, Цитаїшвілі, Вербич, Соль.
  • "Динамо" (другий тайм): Бущан — Миколенко, Кадар, Кадірі, Караваєв — Андрієвський, Дуелунд, Буяльський, Каргбо, де Пена — Русин.

Наступний товариський матч "Динамо" зіграє у понеділок, 20 січня, проти Нефтчі (Азербайджан).