logo

На Тячівщині виявили ще одну «ліву» АЗС (ФОТО)

На Тячівщині виявили ще одну "ліву" АЗС (ФОТО)

Інформація про незаконну автозаправку надійшла до правоохоронців 30 грудня.

На Тячівщині припинено роботу паливозаправочної колонки, яка функціонувала без відповідних документів Про ймовірно незаконну АЗС, яка функціонує у одному із сіл Тячівщини правоохоронцям повідомив небайдужий місцевий мешканець. Виїздом слідчо-оперативної групи місцевого відділу поліції за вказаною адресою виявлено паливозаправочну колонку, що здійснювала діяльність без будь-яких дозволів на продаж нафтопродуктів.

Об этом сообщает http://publicdomainpayday.com

Наразі колонка опечатана. Вирішується питання про арешт майна та його вилучення. Триває подальше з’ясування усіх обставин події. Попередня правова кваліфікація у даному кримінальному провадженні за ч.1 ст.272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою). Тячівська місцева прокуратура забезпечує процесуальний контроль за ходом слідства.

Нагадаємо, що у ході спецоперації СБУ на Закарпатті викрито діяльність 33 нелегальних АЗС.

Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/809690”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.