Одинокий мільйонер шукає людей, щоб «розділити з ними життя в раю» у Новій Зеландії

Маєток мільйонера має площу 223 га, має конюшню для коней, виноробний завод та вигляд на Тасманське море.

Як повідомляє видання New Zealand Herald, 70-річний бізнесмен Карл Райпен, що зробив статки на баночній каві з льодом, дав оголошення в новозеландській газеті, що шукає 10 осіб, які складуть йому компанію на віддаленій фермі, повідомляють .

Об этом сообщает http://7club7.com

За його словами, він хоче розділити з ними життя в цьому «раю». Підходять і чоловіки, і жінки, проте вони не повинні бути старше 70 років.

Гості мільйонера житимуть в окремих будинках, розрахованих на дві людини. Вони зможуть насолоджуватися прогулянками, ловити рибу, ходити за покупками, кататися на каяку, плавати і спостерігати за птахами і тваринами. Якщо у них є коні, їх можна захопити з собою – у мільйонера є стайня і манеж для кінного спорту.

Райпен придбав 223 гектара на березі Тасманового моря в 2000 році. Зараз вартість землеволодіння оцінюється в 5,6 мільйона новозеландських доларів. За інформацією The Independent, в 2016 році мільйонер намагався позбутися від ділянки, але угода так і не відбулася.

Ферма знаходиться на значній відстані від населених пунктів. Автомобільна поїздка до найближчого міста займає близько півтори години.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/odynokyi-milioner-shukaie-liudei-shchob-rozdilyty-z-nymy-zhyttia-v-raiu-u-novii-zelandii-308584.html”

©1info.net