logo

12 військових, таємні агенти СБУ, Асєєв, ексберкутівці, Лусваргі, Капітан Какао. Хто повернувся в Україну і кого передали бойовикам у межах обміну

29 грудня біля контрольного пункту в’їзду/виїзду "Майорське" в Донецькій області відбувся широкий обмін утримуваними особами між Києвом і представниками тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. Про його проведення домовилися лідери країн "Нормандської четвірки" на саміті в Парижі 9 грудня. Обмін відбувся у форматі "76 на 124". "ГОРДОН" розповідає, кого з українців було звільнено і кого Україна передала або могла передати на тимчасово окуповані території.

Об этом сообщает http://gazeta-da.com

Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/publications/-12-vijskovih-tajemni-agenti-sbu-asjejev-eks-berkutivtsi-lusvargi-kapitan-kakao-hto-povernuvsja-v-ukrajinu-i-kogo-peredali-bojovikam-v-ramkah-obminu-1481122.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.