logo

Україна почала транзит російського газу в ЄС за новим договором: перші подробиці

У середу, 1 січня, компанія "Оператор ГТС України" почала транзит перших кубометрів газу з Російської Федерації до країн Євросоюзу, відповідно до нового договору, підписаного з представниками російського "Газпрому" в Відні.

Об этом сообщает http://7club7.com

Про це повідомили на офіційній сторінці компанії в соцмережі Facebook.

"Ми вже транспортувала в ЄС перші кубометри газу по новому транзитному контракту, відтепер вже за європейськими правилами в міждержавних точках, ГТС працює в штатному режимі", — сказано в повідомленні.

Цю ж інформацію підтвердить на своїй сторінці в соцмережі генеральний директор компанії Сергій Макогон.

"Пропрацювали все номінації по транзиту в рамках виконання нового договору. Ми довели, що здатні працювати за новими європейськими правилами", — додав він.

Як повідомляв "Апостроф", глава правління "Нафтогаз" Андрій Коболєв стверджує, що договір про транзит не виключає прямі поставки газу з РФ в обхід "Нафтогазу".

Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/economy/2020-01-01/ukraina-nachala-tranzit-rossiyskogo-gaza-v-es-po-novomu-dogovoru-pervyie-podrobnosti-/184559”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.