logo

Болгарія почала отримувати російський газ через Туреччину

Російський газ з 1 січня почав надходити до Болгарії через газопровід “Турецький потік”. Про це повідомив в середу виконавчий директор компанії “Булгартрансгаз” Володимир Малінов, передає 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает http://th-royalgclub.com

“Переговори між „Булгартрансгаз“ і російською компанією „Газпромекспорт“ були фіналізовані в останні дні минулого року і з сьогоднішнього дня Болгарія отримує російський газ через Туреччину, а не через Україну. Від нового пункту поставки газу — компресорної станції „Странджа 2“ — Болгарія буде щорічно отримувати 2,9 млрд куб. м газу. Наша інфраструктура до отримання цього обсягу газу повністю готова”, — цитує Малінова Болгарське національне радіо.

Глава “Булгартрансгаз” уточнив, що завдяки зміні точки входу газу на територію країни з Румунії на Туреччину, Болгарія зможе скоротити витрати за транзитні такси на близько 70 млн левів (близько 35 млн євро), а газ подешевшає на 5%.

Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/bolgariya-pochala-otrymuvaty-rosijskyj-gaz-cherez-turechchynu.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.