Біля Офісу президента відкрили ковзанку — відео

Новий каток на Банковій абсолютно безкоштовний, як і прокат ковзанів (зі своїми теж можна) — при вході дають жетон для обміну на ковзани.
Новий каток на Банковій абсолютно безкоштовний, як і прокат ковзанів (зі своїми теж можна) — при вході дають жетон для обміну на ковзани.

У Києві відкрили льодовий майданчик біля Офісу президента Володимира Зеленського.

Об этом сообщает http://futlyar.top

Про це повідомляє «Великий Київ» 2 січня.

Каток возле Офиса президента Big Kyiv

Новий каток на Банковій абсолютно безкоштовний, як і прокат ковзанів (зі своїми теж можна) — при вході дають жетон для обміну на ковзани. Всі ковзани нові, від 27 до 45 розміру, але без заточки, тому вони трохи вони слизькі на поворотах.

Також тут є надувний намет, всередині якого можна перевзутися, залишити речі і погрітися. Але перекусити на ковзанці немає де — фудкортів немає. Поруч встановлено два біотуалети.

Курити на ковзанці, а також поряд із нею строго заборонено. Поруч патрулюють поліцейські і можна отримати штраф 200₴ Що стосується роботи ковзанки, то відкрита вона з 10:00 до 20:00, але катання розбите на сеанси — сеанс катання одну годину, а потім перерва 30 хв на очистку льоду. Зауважимо, що саме чистка, а не заливка новим шаром води, тому до кінця дня якість льоду вже не дуже. В одну годину на ковзанці може кататися до 40 осіб, найбільший ажіотаж — після обіду.

Раніше в МВС розповіли про нові штрафи за «п’яну їзду».

Також нагадаємо, Укргідрометцентр підготував прогноз на січень.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/01/02/novyna/suspilstvo/ofisu-prezydenta-vidkryly-kovzanku-video”

©1info.net