Хіти тижня. «Вибори в ОТГ показали»: Бно-Айріян прогнозує Зеленському нищівну поразку

Михайло Бно-Айріян. Фото: соцмережі.
Нинішня влада, яка раніше отримала більше 50% підтримки, виявилася в меншості.
Михайло Бно-Айріян. Фото: соцмережі.
Президент України Володимир Зеленський з командою повинен поміняти регіональну політику, інакше програє місцеві осінні вибори. Про це в інтерв’ю розповів колишній глава Київської обласної держадміністрації Михайло Бно-Айріян, передають

Він зазначив, що минулі вибори в ОТГ показали, що нинішня влада, яка раніше отримала більше 50% підтримки, виявилася в меншості. "Вибори будуть восени. Якщо зараз не поміняють регіональну політику, якої немає, якщо не почнуть системно працювати з людьми, вибудовувати нові еліти, працювати з цими главами ОТГ, то президент в дуже короткій перспективі отримає велику електоральну поразку. Саме на місцях. Перша серйозна поразка може бути отримана саме на місцевих виборах. І вибори в ОТГ, які відбулися на цьому тижні, це чітко показали", – пояснив Бно-Айріян.

Об этом сообщает http://karaulny.top

Екс-чиновник додав, що величезна кількість глав ОТГ є не менеджерами, а це "ставленики кланів або бізнесу, який хоче платити податки і сам же ними розпоряджатися". "У мене були 22 глави ОТГ, половина з них не менеджери. В Україні ще не сформована зріла управлінська еліта", – підкреслив Бно-Айріян.

Джерело:

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-vybory-v-oth-pokazaly-bno-airiian-prohnozuie-zelenskomu-nyshchivnu-porazku-309172.html”

©1info.net