Відмовився від премій: Дубілет розповів, скільки заробляє

Відмовився від премій: Дубілет розповів,…
Відмовився від премій: Дубілет розповів,…

Про це він сказав в інтерв’ю для ютуб-каналу FranchTV, відповідаючи на запитання, скільки він заробляє в Кабміні, передає Depo.ua.

Об этом сообщает http://big-game.tv

"15 тисяч гривень. Плюс там надбавки і премії до 30 і 40 (тисяч гривень, – ред.) можуть доходити, але я попросив мені поставити "нульові". Насправді є велика проблема із зарплатами. Є багато міністрів і заступників міністрів, яким потрібно ставити зарплати набагато більші. Вони прийшли з приватного бізнесу, вони звикли до високих зарплат, вони прийшли туди не красти, і виходить, що їм треба за щось жити", – сказав Дубілет.

Відповідаючи на запитання, наскільки йому вистачить власної "фінансової подушки", Дубілет зауважив: "Думаю, що на кілька років точно вистачить, а там буде видно".

Він додав, що тема зарплат непроста і обговорюється всередині Кабміну, як пояснити суспільству, що необхідно піднімати зарплати топчиновникам.

Нагадаймо, 26 грудня Дубілет розповів, коли скасують трудові книжки.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/politics/vidmovivsya-vid-premiy-dubilet-rozpoviv-skilki-zaroblyae-202001021089530”

©1info.net