Приватбанк запустив сервіс онлайн-переказів з іноземних карток VISA

Приватбанк запустив сервіс онлайн-переказів з іноземних карток VISA, що дасть змогу перераховувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через Приват24, інформує 1NEWS.

Об этом сообщает http://chernigiv.top“В Україні запустили новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24”, – йдеться в повідомленні.


Цей сервіс буде зручним насамперед для українців, які працюють за кордоном, фрилансерів, а також родичів і друзів клієнтів банку, які проживають за кордоном.


Крім того, це значно спрощує життя батькам іноземних студентів, які навчаються в Україні, і українським волонтерам – вони зможуть вільно отримувати пожертвування з-за кордону. Також через Приват24 іноземці, які живуть або приїхали в Україну, зможуть переказувати гроші українцям безпосередньо зі своїх карток VISA.


Надіслати переказ з іноземної картки VISA на картку ПриватБанку можна в доларах, євро або гривні через Інтернет-банк Приват24 або додаток Privat24 для Android. Щоб переказати гроші, достатньо знати лише номер картки отримувача.


Безпеку операції гарантує технологія Verified by VISA.


Тариф за р2р-переказ з іноземних карток становить 3% від суми.


Найближчим часом цей сервіс буде доступний і для iOS-версії Privat24.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/pryvatbank-zapustyv-servis-onlajn-perekaziv-z-inozemnyh-kartok-visa.html”

©1info.net