Прощання з жертвами збитого літака: Ким були загиблі в Ірані українці

Прощання з жертвами збитого літака: Ким…
Прощання з жертвами збитого літака: Ким…

Depo.ua згадує, ким були 9 членів екіпажу і 2 пасажири рейсу МАУ, життя яких обірвалися через фатальну помилку іранських військових.

Об этом сообщает http://translationexperts.org

Командир екіпажу Гапоненко Володимир мав 11,6 тис. годин нальоту, з них 5,5 тис. – як командир. Майже весь досвід – на Boeing-737. Інструктор на літаку Олексій Наумкін мав 12 тис. годин нальоту. 6 600 годин на Boeing-737. Другий пілот Сергій Хоменко 7 600 годин нальоту на літаку Boeing-737.

У Facebook є профайли з фото Володимира Гапоненка та Олексія Наумкіна, а Сергія Хоменка знайти у мережі не вдалося.

Останнє фото Володимира Гапоненка, командира екіпажу, було опубліковане у 2016 році. Володимир навчався у Кіровоградському вищому льотному училищі цивільної авіації, закінчив його у 1987 році.

Також на його сторінці можна побачити старі сімейні фото. Відомо, що у Володимира була дружина і дві доньки.

В друзях у Володимира також є пілоти.

Олексій Наумкін часто публікував на своїй сторінці відео з борту літака та робив перепости зі сторінки МАУ.

Останні фото Олексія зроблені у 2014 році…

Сергію Хоменку було 48 років. Кар’єру розпочав у військово-транспортної авіації. Понад чотирнадцять років літав у складі екіпажів літаків Ту-134, Ан-26, Ан-30 15-ї Бориспільської бригади транспортної авіації ім. Олега Антонова. Підготував до польотів не одного льотчика.

ФОТО: Facebook/Бригада транспортної авіації

Так виглядав бортпровідник Денис Лихно. Вчився в НАУ у 2012-2018 роках, а в МАУ працював останні півроку. Судячи з Instagram, в нього була дівчина.

Бортпровідниці Юлії Сологуб було 25 років. Вона навчалася в Київському національному лінгвістичному університеті, а в МАУ працювала лише півроку. у 2018-му дівчина вийшла заміж.

Фото: Volyn24

Бортпровідниця Марія Микитюк. 24 роки. Родом з Івано-Франківська, вчилася в НАУ у 2012-2018 роках. За повідомленнями, вона була відмінницею та справжнім прикладом для студентів. У її профілі в Instagram написано, що Марія встигла відвідати 23 країни.

Бортпровідник Матьков Ігор

Катерина Статнік — бортпровідниця, 26 років. Дівчина вчилася у Київському університеті економіки і права на факультеті міжнародних відносин. Після цього закінчила курси стюардес.

Валерія Овчарук. Бортпровідниця. В її профайлі вказано, що вона родом з Луганська, живе в Києві і багато подорожує. Дівчині було 28 років. В МАУ вона працювала з 2015-го.

"Вірю в те, що літаки ніколи не стануть для мене просто транспортом. І кожен політ нестиме у собі крапельку краси, романтики і приємних пригод", – писала дівчина на сторінці в соцмережі.


Під одним з її дописів з підписом "Робота, я тебе люблю" користувачі висловлюють співчуття.

Останнє фото усіх членів екіпажу смертельного рейсу Тегеран-Київ.

Також на борту були дві пасажирки — українки.

Олена Малахова була директором авіакомпанії ТОВ "Скайавіатранс", що займалася перевезенням вантажів. Їй належить Іл-76, який розбомбили 5 серпня 2019 року в лівійському місті Місурата.

Ольга Кобюк літала до Ірану, щоб відвідати свою дочку та її чоловіка-іранця. Жінці був 61 рік.

Depo.ua висловлює щирі співчуття родинам і близьким загиблих у цій страшній авіакатастрофі.


Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/politics/ukraina-proshchaetsya-z-zhertvami-zbitogo-iranom-boeing-kim-buli-zagibli-ukraintsi-202001191097595”

©1info.net