У Нацраді пояснили, чому відмовились продовжити ліцензію радіо «Буковинська хвиля»

У Нацраді пояснили, чому відмовились продовжити ліцензію радіо «Буковинська хвиля»
У Нацраді пояснили, чому відмовились продовжити ліцензію радіо «Буковинська хвиля»
У Нацраді пояснили, чому відмовились продовжити ліцензію радіо «Буковинська хвиля».

У Національній раді з питань телебачення і радіомовлення пояснили, чому вирішили не продовжувати ліцензію радіостанції "Буковинська хвиля".

Об этом сообщает http://forumpolitika.org

Про це йдеться у заяві Нацради, оприлюдненій на її офіційному сайті.

"16 січня Національна рада на засіданні ухвалила рішення відмовити ТОВ "Буковинська хвиля" (позивні "Буковинська хвиля"), м. Чернівці, у продовженні ліцензії на ефірне місцеве радіомовлення з використанням частоти 100,0 МГц у Чернівцях.

Підставою стали порушення законодавства про телебачення і радіомовлення, яких припустилася компанія за період своєї діяльності", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за час дії ліцензії компанія отримала чотири санкції Національної ради – одне попередження і три штрафи.

Попередження було оголошено у 2013 році через недотримання частини сьомої статті 27 і частини восьмої статті 28 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" – недотримання умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення.

Штрафи були застосовані до ліцензіата у 2017 – 2018 роках через недотримання трансляції обов’язкової частки пісень державною мовою (двічі) і невиконання рішення регуляторного органу й неусунення порушень в установлені терміни.

"Відповідно до пункту б) частини сьомої статті 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" регуляторний орган може відмовити у продовженні строку дії ліцензії на мовлення, якщо упродовж терміну дії ліцензії ліцензіат порушував її умови та вимоги законодавства, і ці порушення є підтвердженими рішеннями і санкціями Національної ради, які не скасовані у визначеному законодавством порядку або відповідними судовими рішеннями", – йдеться у повідомленні Нацради.

"Зважаючи на ці обставини, регулятор не продовжив термін дії ліцензії "Буковинській хвилі" на новий термін. Ця частота з обсягом мовлення 24 год. на добу згодом буде виставлена на конкурс", – зазначили в Нацраді.


Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/chernovtsy/item/53297-у-нацраді-пояснили-чому-відмовились-продовжити-ліцензію-радіо-буковинська-хвиля.html”

©1info.net