Джастін Тімберлейк після «зради» продовжує доводити дружині своє кохання

Джастін Тімберлейк після "зради" продовжує доводити дружині своє кохання
Джастін Тімберлейк після "зради" продовжує доводити дружині своє кохання

Популярний співак Джастін Тімберлейк, якого ледь не покинула дружина через його походеньки з іншою, досі намагається довести Джессіці, що вона його єдине кохання.

Об этом сообщает Роспрес

Зауважимо, не так давно Джастіна Тімберлейка заскочили за пестощами з колегою Алішою Венрайт, з якою він разом знімався у фільмі "Палмер".

Як йдеться у виданні Daily Mail, наразі Джастін докладає неабияких зусиль, щоб Біл забула про неприємний інцидент і не боялася, що це може трапитися знов.

За словами інсайдера із близького оточення пари, виконавець майже щодня робить для коханої щось романтичне. Презентує коштовні подарунки, влаштовує приємні сюрпризи і постійно говорить, що дуже її кохає.

Джастін Тімберлейк та Джессіка Біл

"Він атакує Джесіку тоннами любовних повідомлень, дарує квіти просто так і організовує поїздки куди-небудь кожні вихідні. Він каже їй, яка вона "гаряча" дружина і найкраща мама на світі", — цитує слова інсайдера видання.

Нагадаємо, нещодавно зіркова пара здійснила свій перший публічний вихід після "зради" Тімберлейка. Вони разом з’явилися на прем’єрі нового сезону серіалу, в якому Джессіка виконала головну роль.


Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/dzhastin-timberleyk-pislya-zradi-prodovzhuye-dovoditi-druzhini-svoye-kohannya-1490973.html”

©1info.net